افت قیمت «کوییکR» در بازار + جدول

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها همانند ایران خودرویی ها در سه جهت رشد، افت و ثبات وارد بازار شدند و «کوییکR» در میان محصولات سایپا بیشترین افت قیمت را داشت. براساس ارزیابی های صورت گرفته امروز «شاهین» و «کوییک معمولی» در بازار بدون تغییر قیمت عرضه شدند و «کوییکR » ،«تیبا صندوقدار» و «تیبا۲ معمولی» با افت قیمت وارد بازار شدند و «ساینا» نیز امروز رشد قیمت داشت.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار خودرو امروز شاهین بدون تغییر در بازار ۳۸۲ میلیون قیمت خورد و قیمت «ساینا» هم در در بازار با افزایش یک میلیونی۲۲۱ میلیون تومان شد.

از سوی دیگر «کوییکR» هم در بازار افت ۳ میلیونی قیمت در بازار داشت و ۲۳۰میلیون قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم بدون تغییر در بازار ۲۲۱ میلیونی باقی ماند.

از سوی دیگر «تیبا صندوقدار» با افت یک میلیونی ۱۹۹ تومان در بازار دست به دست شد.  «تیبا ۲ معمولی» هم با افت ۲ میلیونی ۲۰۶ میلیون تومان  شد.

سایپا 1

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها