الاکلنگ قیمتی دنا و دناپلاس توربو + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی های بازار خودرو نشان دهنده آن است که از میان پرتیراژهای ایران خودرو امروز ۳ خودرو بدون تغییر، دو خودرو با افزایش قیمت و در نهایت ۳ خودرو با افت قیمت در بازار دست به دست شدند. بخشی از دلیل تنوع قیمتی بازار خودرو تاحدودی به نوسان اندک قیمت دلار باز می گردد و از سوی دیگر عرضه اندک برخی از خودروها نیز بر این تنوع اثرگذار بوده است. به گفته فعالان بازار خودرو محدودیت در عرضه موجب شده تا تقاضا به عرضه به چربد به همین دلیل این روزها شاهد رشد قیمت عجیب قیمت برخی خودروها در بازار هستیم.

از سوی دیگر در حالی بازار این روزها روند نوسانی به خود گرفته است که هنوز خریداران تمایلی برای ورود به بازار از خود نشان نمی دهند و تقاضا به صورت اندک و محدود صورت می گیرد.

براساس رصد بازار خودرو امروز «سمند LX با موتورEF7» و «دنا معمولی» در بازار رشد یک میلیونی قیمت داشته اند و سایر پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر و یا با افت قیمت در بازار عرضه شده اند.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی های صورت گرفته «دنا معمولی» امروز با افزایش یک میلیونی در بازار ۳۹۸ میلیون تومان معامله شد و قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» هم با افت ۳ میلیونی ۵۱۲ میلیون تومانی باقی شد، «رانا پلاس» هم بدون تغییر ۳۲۰ میلیون قیمت خورد، به گفته فعالان بازار خودرو عرضه این خودرو از سوی شرکت خودروساز این افت قیمت را در بازار همراه داشت.

از سوی دیگر خانواده سمند هم امروز در بازار بدون تغییر قیمت گذاری شد. براین اساس «سمند LX» در بازار امروز ۲۹۳ میلیون تومان قیمت خورد، از سوی دیگر «سمند LX با موتورEF7 » هم با افت یک میلیونی ۳۴۹ میلیون تومان در بازار عرضه شد، اما «سمند سورن پلاس» امروز در بازار ۳۶۰ میلیون تومان دست به دست شد.  

اما ۲۰۷ها امرور با افت قیمت در بازار عرضه شدند. براساس ارزیابی ها «پژو ۲۰۷ دنده ای» در آخرین اولین روز خرداد ماه با افت ۲ میلیونی ۴۱۰ میلیون تومان از سوی فعالان بازار قیمت داده شد و «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای» نیز  یک میلیون کاهش قیمت داشت و ۴۱۶ میلیون تومانی شد.

ایران 1

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها