طراحی و چاپ پلاک با جدیدترین دستگاه های روز در ایران

چاپ فلزات پارس تولیدکننده انواع پلاک های صنعتی در ابعاد و ضخامت های مختلف به صورت چهار رنگ  سبک : چاپ افست ، همراه با ورنی کوره ای

تولیدکننده انواع پلاک استیل در ابعاد مختلف – تولیدکننده انواع مارک پشت چسبدار به صورت فلزی ، آلومینیومی،استیل –  تولیدکننده انواع مارک پلی استری -تولید انواع  مارک پارچه ای

لیبل قطعات خودرو از جنس شبرنگ ،کاغذی ، شیشه ای-اماده هرگونه همکاری با شرکت های ایران خودرو و سایپا و… تامین لیبل تایید سازه گستر سایپا از جنس لیبل کاغذی براق

چاپ روی  فلزات

چاپ فلزات  به طور سنتی فرآیند استفاده از اسید قوی برای برش در قسمتهای محافظت نشده سطح فلز برای ایجاد طرح در گل قلم (برش خورده) در فلز است. در ساخت مدرن ، مواد شیمیایی دیگری ممکن است روی انواع دیگر مواد استفاده شود. به عنوان یک روش برای چاپ ، همراه با حکاکی ، مهمترین تکنیک برای چاپهای قدیمی است و امروزه همچنان مورد استفاده گسترده قرار می گیرد. در تعدادی از انواع مدرن مانند اچ میکرو ساخت و فرز و فتوشیمیایی ، این یک روش مهم در بسیاری از فن آوری های مدرن است که برای طراحی به صورت پلاک بکار می رود.

آثار هنری فلزی از زمان های بسیار قدیم بیانگر زیبایی و هنری بوده است. چاپ فلزات ، که به آنها چاپ های متالیک نیز می گویند ، قطعات هنری مدرن و با کیفیت بالا هستند که از یک صفحه فلزی براق (معمولاً آلومینیومی) ساخته شده اند و با هر تصویری که انتخاب می کنید ، لایه لایه نشان داده می شوند. این قطعات هنری خیره کننده و درخشان را می توانید در هر مکان یا بر روی هر چیزی استفاده کنید. چاپ های فلزی مانند عکس ها زنده می مانند ، البته این ابتدایی ترین نوع کاربرد برای چاپ فلزات بوده و در ادامه این نوع چاپ به عنوان چاپی تبلیغی مورد استفاده قرار گرفته است.

در چاپ فلزات از طراحی بدون قاب استفاده می شود و به تصاویر و اعداد و نوشته های حکاکی شده بر روی پلاک ها ظاهری مدرن و تمیز می بخشد. شما مجبور نیستید با کادربندی یا مات کردن قطعه کنار بیایید: هنر چاپ فلزات به دلیل مواد با دوام و مقاوم ، طول عمر بسیار زیادی دارد. به نظر می رسد حتی بعد از ۲۰ سال کاملا این نوع چاپ جدید به نظر برسد.

چاپ پلاک علاوه بر ماندگاری ، در برابر خراش ، ضد آب هستند. درست است: بدون نگرانی از خراب شدن، به طور مثال تصاویری که به صورت چاپ بر روی فلز انجام شده است را می توانید در هر مکان دلخواه نصب کنید. می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که این پلاک کاملا بدون نقص و سالم باقی می مانند.

چاپ فلزات چیست؟

این نوع چاپ که به شکل معمول بر روی تین پلیت انجام خواهد شد معمولا از مراحلی را شامل می شود که در طی این مراحل چاپ بر روی فلز انجام خواهد گرفت، ابتدا باید لاک زنی انجام شود این عمل لاک زنی به این دلیل انجام می گیرد که چاپ از نظر شفافیت بسیار شفاف و هم چنین دارای کیفیت مناسبی از چاپ باشد بنابراین روی فلز مسطح یک لایه لاک زنی سفید رنگ انجام می گیرد، این نوع لاک زنی برای اینکه سطح فلز بسیار مقاوم باشد انجام شده و  به همین دلیل است که چاپ فلزات سال های زیادی بدون برداشت هیچ گونه خشی مقاوم باقی خواهد ماند، در مرحله اول با سطحی براق و درخشان روبرو شده و سپس به مرحله دوم رفته یعنی چاپ بر روی فلز که دقیقت ترین مرحله مورد نظر هر چاپگر در چاپ فلزات است، در این قسمت طرح باید کشیده شود، هم چنین عملیات ورنی زنی نیز در این بخش انجام شده برای اینکه سطح کار براق یا مات شود، بنابراین عملیات ورنی زنی دارای دو عملکرد است که این دو عملکرد نیز باعث مقاومت سطح فلز می شود. مرحله آخر پخت است که در کوره های طویلی این نوع پخت انجام می شود.

پلاک سازی چیست؟

شاید این سوال نیز برای شما پیش امده باشد، پلاک سازی در اصل جنس های متفاوت مس،آلومینیوم، استیل و حتی آهن را به شکل های گوناگون درمی آورند و روی آن حکاکی های مخصوص به هر مورد را حک می کنند، قطعا چشمانتان پلاک هایی که توسط ارگان هایی مانند شهرداری نصب می شود دیده است، و یا پلاک هایی که به طور مثال بر روی دیوارهای کنار مطب ها و دفترهای وکالت… هست را دیده اید به شکل معمول این نوع پلاک ها در حیطه پلاک سازی قرار می گیرند.

خدمات پلاک سازی:

– ساخت انواع پلاک در ابعادهای متفاوت و با هر نوع حکاکی

– ساخت پلاک هایی با کاربردهای گوناگون

باید بدانید پلاک سازی معمولا بر روی فلز انجام می گیرد و می تواند به هر رنگ و طرحی دربیابد.

 

در پلاک سازی حتی لوح های را نیز در نظر گرفته و بسیاری از افراد ساخت لوح ها را در حیطه پلاک سازی می دانند، هر اندازه ای که بخواهید را می توان ساخت، بسیاری از پلاک سازان نوع معمول پلاک سازی از جنس الومینیوم را به مشتریان خود معرفی می کنند، برخی نیز استیل را می پسندند، استیل نیز بسیار عالی عمل می کند و به دلیل اینکه زنگ نمی زند و دارای مقاومت خوبی است معمولا حکاکی های روی آن را به شکل لیزری می زنند، پلاک های استیل بیشتر برای پلاک ماشین مورد استفاده قرار نمی گیرند به این دلیل که نمی توان روی استیل برجسته سازی زیادی را انجام داد و نوع استیل چکش خواری پایینی دارد، مس نیز از نوع جنس هایی است که برای پلاک سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا به دلیل اینکه قیمت ان کمی بالاتر است افراد موارد دیگر را ترجیح می دهند و این نوع پلاک معمولا برای مکان هایی استفاده می شود که پلاک می خواید بیشتر به چشم بیاید. صنعت پلاک سازی نیز بسیار گسترده است و دارای جنس های متفاوت که می توانید در ادامه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ساخت پلاک برای موارد صنعتی

پلاک سازی صنعتی طیف گسترده ای از برچسب ها مخصوصا برچسب های سفارشی با عملکرد بالا را با استفاده از فلزات تولید می کند تا فرآیندها و محیط های سخت مرتبط با صنایع فولاد و فلزات را تحمل کند. پلاک ها با استفاده از برچسب های مقاوم در برابر دما ، مشخص شده و برای استفاده در دمای حداکثر ۱۰۰۰ درجه فارنهایت طراحی شده اند و سرعت چرخش تولید را افزایش می دهند. این پلاک ها کاملاً تخصصی ، مشتریان را قادر می سازد از مراحل تولید از طریق قرار گرفتن طولانی مدت در انبار های نگهداری و توزیع ، برچسب ها را در تمام مراحل زنجیره تأمین همراه خود دارند.این نوع پلاک ها همراه تولیدات همیشه هستند تا زمانی که به دست مشتری اصلی برسند.

پلاک آلومینیوم

پلاک آلومینیوم به دلیل وزن سبک و توانایی مقاومت در برابر خوردگی ، گزینه ای محبوب هستند. آلومینیوم یک فلز قوی است که به دلیل چگالی کم شناخته شده و نسبت به آلومینیوم آنودایز نرمتر است و به راحتی امکان شکل گیری آن فراهم می شود. جلای سفید و نقره ای آشنا آن تقریباً در هر رنگی کنتراست و خوانایی بسیار خوبی دارد.پلاک آلومینیوم نسبت به پلاک های فلزی دیگر مقرون به صرفه ترند.

گرافیک ها و کپی ها ممکن است روی صفحه چاپ شوند یا با رنگ پر کردن یا بدون آن به صورت شیمیایی حکاکی شوند. یک پوشش محافظ اختیاری اغلب برای افزایش مقاومت در برابر سایش و خراش اعمال می شود. عمر خارجی مورد انتظار تا ۱۰ سال است. گزینه های رنگی مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش محدود هستند و برای برنامه های طولانی مدت در فضای باز توصیه نمی شوند.

چرا پلاک  آلومینیوم را انتخاب کنید؟

– با دوام ، سبک و قابل انعطاف است.

– با مهارت طراحی شده در ماشین آلات و فروشگاه های چاپ ما با توجه به مشخصات طراحی شما.

– عمر پیش بینی شده در فضای باز تا ۱۰ سال ، با مقاومت بالا در برابر خوردگی ، اکسیداسیون و دمای شدید.

– یک پوشش محافظ اختیاری می تواند مقاومت در برابر سایش و خراش را افزایش دهد.

– چسب ها / یا سوراخ هایی با عملکرد بالا برای اتصال مکانیکی

– گرافیک و کپی ممکن است با صفحه پرینت شده و یا با رنگ پر کردن یا بدون آن حک شده باشد.

– پلاک آلومینیوم سفارشی برای استفاده هایی مانند استفاده از تولید تجهیزات ، ردیابی تجهیزات و موارد دیگر بسیار مناسب هستند.

مارک آلومینیوم

مارک ها اغلب برای اهداف شناسایی پس از خرید به تجهیزات متصل می شوند. یک شرکت اغلب الگویی استاندارد برای برچسب های خود ایجاد می کند که می تواند بر روی هر تجهیزات جدیدی برای شناسایی مالکیت املاک چسبانده شود. مارک ها شامل نامی که روی آلومینیوم چاپ شده اند با تعداد زیادی گزینه برای رنگ ها ، پایان ها و فونت ها هستند. این باعث می شود تقریباً برای هر انبار ، کارخانه یا محیط اداری که به پلاک شناسایی تجهیزات نیاز دارد ، یک انتخاب جذاب باشد.

برچسب زدن محصول هنگام تهیه کالا برای حمل و نقل است،  شرکت اغلب یک پلاک یا مارک به شکل نام دائمی را به محصولی که تولید کننده مشخص می کند متصل می کند. این امر بخصوص تقریباً هر نوع تجهیزات صنعتی یا تخصصی معمول است. صفحات نام آلومینیومی بادوام هستند و می توانند به راحتی شکل و قالب بگیرند تا با هر خط منحنی سطح تجهیزات منحصر به فرد متناسب باشند. آنها معمولاً با چسب با کارایی بالا یا به صورت مکانیکی با پیچ به تجهیزات متصل می شوند. شرکت هایی که از مارک های آلومینیومی استفاده می کنند می توانند اطمینان داشته باشند که برچسب های محصولاتشان می توانند تبلیغات درستی برای آنها باشد.

مزایای مارک آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل خاصیت تطبیق پذیری معروف است و ترکیب خوبی از قدرت و مقرون به صرفه بودن را ارائه می دهد. یک بستر فلزی ایده آل برای استفاده در پلاک های نامی است ، زیرا می تواند برای کاربردهای تقریباً در هر صنعت ساخته شود. مارک آلومینیوم محبوب است و کاملاً مقرون به صرفه است ، بنابراین به خصوص برای شرکت هایی که به حجم بالای مارک  نیاز دارند بسیار مفید است. در اینجا چند مورد از مهمترین مزایای مارک آلومینیوم به بازار آورده شده است.

آدرس : تهران ، بازار آهن شادآباد ، بلوار بهاران ۱، بلوک ۳۰ پلاک ۳ چاپ فلزات پارس

تلفن تماس:۰۲۱۶۵۰۳۱۷۹۳

تلفن همراه:۰۹۱۹۸۳۰۹۳۳۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها