مهم‌ترین مسائل صندوق بازنشستگی و بازنشستگان کشوری با حضور مدیران استانی بررسی شد

 نشست دو روزه و مشترک مدیران ستادی و استانی صندوق بازنشستگی کشوری به منظور بررسی و ارائه راهکار در خصوص مهم‌ترین مسائل و چالش‌های صندوق و بازنشستگان تحت پوشش برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، این نشست که به دلیل شیوع بیماری کرونا دوسال به صورت وبیناری برگزار شده بود، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ستادی و ۳۱ مدیر استانی در تهران برگزار شد.

در این نشست، مهم ترین مسائل و مشکلات صندوق بازنشستگی کشوری و بازنشستگان در حوزه های فنی، مالی، حقوقی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و منابع انسانی و ساختار سازمانی بین مدیران ستادی و استانی این صندوق مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر شد تا دیدگاه‌های مدیران استانی در زمینه های مختلف از جمله شیوه اداره خانه های امید، ارتباط و تعامل با کانون ها، استفاده از ظرفیت های داخلی و کارشناسی صندوق برای پست های مدیریتی و ارتقا مدیران و طراحی شیوه های اطلاع رسانی درست به ذینفعان و مسئولان استانی و کشوری برای تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی‌های آتی، جمع بندی و در اختیار مدیرعامل صندوق قرار گیرد.

  1. صفحه نخست
  2. /
  3. اخبار
  4. /
  5. اقتصاد
  6. /
  7. مهم‌ترین مسائل صندوق بازنشستگی و بازنشستگان کشوری با حضور مدیران استانی بررسی شد
مطالب مرتبط
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

آخرین اخبار
پربازدیدترین مطالب
فهرست