صدور فیش‌ حقوقی اردیبهشت بازنشستگان بدون افزایش | معوقات بازنشستگان چه زمانی واریز می‌شود؟

در تازه‌ترین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان، فیش حقوقی اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ بازنشستگان بدون افزایش صادر شده است. وزیر کار در روز‌های اخیر از افزایش حقوق بازنشستگان و تصویب افزایش حقوق بازنشستگان خبر داده بود. نگرانی بازنشستگان با صدور فیش‌ حقوقی بدون افزایش حقوق بیش از بیش شده است. این بار به بازنشستگان وعده واریز معوقات در اسرع وقت پس از تصویب در هیات دولت داده شده است.

فوری خبرهای خوش وزیر کار درباره افزایش حقوق در تلویزیون امروز

حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه شبکه خبر با بیان اینکه ر را متناسب با افزایش حقوق کارگران، مصوب کرده‌ایم، گفت: این افزایش در وزارت کار مصوب شده است و برای تصویب نهایی به هیأت دولت ارسال کرده‌ایم.

مقرر است هیأت دولت در جلسات آینده خود این افزایش را بررسی و تصویب کند، این در حالی است که بازنشستگان کارگری تأمین اجتماعی، حدود ۴ میلیون نفر هستند که با احتساب خانواده‌های آنها، ۱۰ میلیون نفر از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند.

اواخر سال گذشته در شورای عالی کار و هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی برای سطوح مختلف حقوق‌بگیر بازنشسته، افزایش ۳۸ درصدی به علاوه ۵۰۰ هزار تومان تصویب شده است.

سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین صندوق بازنشستگی ایران بیش از ۵۰ درصد جمعیت کشور را تحت پوشش مقررات حمایتی خود قرار داد که بر این اساس تعداد مستمری‌بگیر اصلی این سازمان ۴ میلیون و ۱۷ هزار نفر بوده که مشمول افزایش حقوق در سال ۱۴۰۱ خواهند بود.

فوری خبرهای خوش وزیر کار درباره افزایش حقوق در تلویزیون امروز

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • علی اصغر نادعلی
    ۱۴۰۱-۰۲-۲۰ ۳:۱۱ ق٫ظ

    چرا انتغاد میکنیم هشدار می دهیم به مدیران که ما شرمنده خانواده هایمان هستیم وشما هم روزی بخواهد توسط. خداوند شرمنده خانوادهایتان بشوید سانسور میکنید ومی نویسید تکراری است

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها