تداوم حرکت سایپایی‌ها در جاده‌ افزایش قیمت

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز و با رشد نرخ دلار در بازار شاهد افزایش یک میلیونی قیمت «تیبا صندوقدار» و «کوییکR » در بازار بوده ایم. فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان رو به بالای نرخ دلار موجب شده تا بازار خودرو شکل افزایشی به خود گیرد؛ هرچند این نوسان چندان محسوس نیست، اما برخی از خودروها در بازار پله پله و و آهسته به سمت گران شدن در حال حرکت هستند.

از سوی دیگر شکل انتظاری که بازار به خود گرفته موجب شده تا به گفته فعالان بازار خودرو،‌ خریداران بیش از پیش از بازار فاصله گیرند و تمایلی برای ورود به بازار مبادلات خودرو از خود نشان ندهند. در این خصوص فعالان بازار خودرو بر این نکته تاکید می کنند که بی اعتمادی در بازار موجب شده تا معاملات در بازار خودرو به پایین ترین سطح خود برسد.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «کوییکR » و «تیبا صندوقدار» در بازار رشدی یک میلیون تومانی داشتند.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» بدون تغییر در بازار ۳۵۷ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

در اکوایران ببینید؛

براین اساس «کوییک R» هم رشدی یک میلیونی در بازار داشت و ۲۲۳ میلیون تومانی قیمت گذاری شد. اما قیمت «کوییک معمولی» بدون تغییر ۲۱۵ میلیون تومان قیمت خورد. در خانواده تیبا هم امروز «تیبا ۲ معمولی» تغییر قیمتی نداشت و در بازار  ۲۰۹ میلیون تومان به فروش رفت. اما «تیبا صندوقدار»  در بازار با افزایش یک میلیونی ۲۰۲ میلیون تومانی شد. رصد بازار نشان دهنده آن است که رشد قیمت «ساینا» امروز کشیده شد و این خودرو بدون تغییر در بازار ۲۰۹ میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 7

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها