آمار عجیب گل‌گهر مقابل پرسپولیس/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیس فرم بسیار خوبی دارد و بی جهت نیست که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قدرتمندانه، بار دیگر به عنوان تیم اول صعود کرد و در شهریور ماه هم امیدواری زیادی نسبت به پیروزی این تیم مقابل نماینده تاجیکستان وجود دارد.

در لیگ هم سرخپوشان به مانند سال های گذشته صدرنشین هستند و سودای کسب پنجمین قهرمانی را دارند؛ هر چند سپاهان با محرم نویدکیا در انتظار لغزش و غفلتی است تا جای آنها را در صدر بگیرد.

پرسپولیس در این فصل تنها یکبار شکست خورده که آن هم در اراک و مقابل آلومینیوم رقم خورده است؛ در روزی که گل محمدی از شیری در پست دفاع وسط استفاده کرده بود و یحیی به شدت از کمبود مهره رنج می برد. این تیم در آزادی مقابل تیم های بزرگی از جمله استقلال، سپاهان، تراکتور، فولادخوزستان و سایر تیم های منسجم لیگ بازی کرده، ولی به جرات می توان گفت که هیچ تیمی نتوانسته بود، آنطور که تیم امیرقلعه نویی سرخ ها را در خانه تحت فشار قرار داد، اذیت کند.

نگاهی به آمار بازی موید همین مطلب است؛ تعداد تقریبا دو برابری شوت به دروازه و چارچوب، تعداد پاس های بیشتر و شانس گل برابر با پرسپولیس، آمارهایی است که به ندرت حریفی می تواند مقابل این تیم به خصوص در خانه ثبت کند، اما در روزی که گل گهری ها اگر خوش شانس تر بودند، یک پنالتی هم به آنها داده می شد، این شاگردان گل محمدی بودند که از تجربه خود و شخصیت خوبی که طی سال های اخیر به دست آورده اند، نهایت استفاده را بردند و سه امتیاز را از آن خودشان کردند.

آمار عجیب گل‌گهر مقابل پرسپولیس/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی