وزیر علوم: با حفظ آرامش و اعتماد به دانسته‌های خود موفق می‌شوید

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، کنکور سراسری ۱۴۰۰ از ساعت هشت صبح فردا (چهارشنبه نهم تیرماه) در ۴۱۴ شهرستان در سراسر کشور آغاز می شود.

بر اساس برنامه زمان بندی سازمان سنجش آموزش کشور، کنکور گروه آزمایشی هنر روز چهارشنبه ۹ تیر ماه، ۲ گروه آزمایشی علوم انسانی و ریاضی و فنی روز پنج شنبه ۱۰ تیر ماه، گروه آزمایشی علوم تجربی روز جمعه ۱۱ تیر ماه و گروه آزمایشی زبان های خارجی روز شنبه ۱۲ تیر ماه برگزار می شود.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا خطاب به کنکوری های امسال گفت: من برای داوطلبان عزیز آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ آرزوی موفقیت می کنم و ما منتظر قدوم آنها در دانشگاه هستیم. 

وی افزود: آنچه بنا بر تجربه سالیان گذشته می‌توان به این عزیزان توصیه کرد توکل به خدای متعال، حفظ آرامش روحی و اعتماد کامل به دانسته‌های خود است. این موارد حتما به موفقیت آنها در این آزمون کمک می کند.

وزیر علوم همچنین در پاسخ به این سوال که آیا آزمون سراسری ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته تغییراتی دارد، اظهارداشت: کنکور امسال از نظر ضوابط و مقررات هیچ تغییری نداشته است.

به گزارش ایرنا، آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که با ۵۱ سال قدمت وارد قرن جدید شده است، از صبح فردا با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی هنر آغاز می شود و تا شنبه ۱۲ تیرماه ادامه دارد.

این آزمون یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۸۱۸ داوطلب دارد.

آموزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی