معرفی برگزیدگان بخش مناطق جشنواره تئاتر دانشگاهی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،آیین پایانی بخش مناطق بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، با حضور دانشجویان، استادان دانشگاه و محمدهادی عسکری (مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، امیرحسین حریری (مدیر تالار مولوی) و جمعی از مدیران و مسئولان وزارت علوم برگزار شد.

سرآغاز این آیین، بزرگداشت هوشنگ قوانلو، پیشکسوت تئاتر بود و در ادامه، نوبت به معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف رسید.

در بخش طراحی نور، علی کوزه‌گر برای طراحی نور نمایشِ «مکبث» از دانشگاه آزاد بوشهر و محمدحسین کلاه‌کج برای طراحی نور نمایش «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان، مورد قدردانی قرار گرفتند. همچنین هیات داوران در این بخش، هیچ اثری را شایسته اهدای تندیس جشنواره و دیپلم افتخار ندانست.

در بخش طراحی لباس، سارا شیرازی‌نژاد برای طراحی لباس نمایش «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان مورد تقدیر قرار گرفت. مهسا رهسپار برای طراحی لباس نمایش «مکبث» از دانشگاه آزاد بوشهر نیز دیپلم افتخار و تندیس جشنواره را از آن خود کرد. مهسا رهسپار و قاسم تنگسیرنژاد برای طراحی صحنه نمایش «مکبث» از دانشگاه آزاد بوشهر، جایزه نقدی و تقدیر بخش طراحی صحنه را به خود اختصاص دادند.

معرفی برگزیدگان بخش مناطق جشنواره تئاتر دانشگاهی

هادی محرابی و شقایق جمشیدی برای طراحی صحنه نمایش «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان نیز دیپلم افتخار و تندیس جشنواره در این بخش را از آن خود کردند. عرفان آیتی و محمدجواد سجادی برای نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» از دانشگاه دامغان، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و جایزه نقدی و ابوالفضل فرهادی برای نمایشنامه «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان، لوح تقدیر و جایزه نقدی بخش نمایشنامه‌نویسی را دریافت کردند.

دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و جایزه نقدی برای بهترین کارگردانی به هادی محرابی برای نمایش «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان رسید و ابوالفضل فرهادی برای نمایش «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان، لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش را به خود اختصاص داد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی بخش بازیگری زن به فاطمه کاظمی برای نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» از دانشگاه دامغان رسید و هیات داوران در این بخش تندیسی اهدا نکرد.

هیات داوران در بخش بهترین بازیگری مرد، ضمن قدردانی از ابراهیم عباسعلی‌زاده برای بازی در نمایش «بیماری خانواده میم» و ابوالفضل صفوی برای بازی در نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» به امین موحدی‌پور برای نمایش «رویای پر شکوه خالی» از دانشگاه نبی اکرم تبریز و گروه بازیگران «لوپوس» از دانشگاه آزاد سپیدان، لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره را اهدا کرد.

معرفی برگزیدگان بخش مناطق جشنواره تئاتر دانشگاهی

عرفان آیتی نیز برای نمایش «به روایت سگ زرد برادر شغال» از دانشگاه دامغان، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی دریافت کرد.

هیات داوران از میان آثار اجرا شده، ۲ نمایش«به روایت سگ زرد برادر شغال» و «پایین سمت چپ» از دانشگاه دامغان را انتخاب و به بخش اصلی جشنواره معرفی کرد.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری سیدمجتبی جدی و به همت اداره‌کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در بخش‌های صحنه، مناطق، تجربه‌های اجرا، پژوهش (جایزه فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، ترجمه (جایزه محمدرضا خاکی)، بین‌الملل، اساتید، جشنواره جشنواره‌ها، رادیو تئاتر، ماکت صحنه، عکس، پوستر، کارگاه‌ها و درس گفتارها در حال برگزاری است.

۵۷۵۷

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی