“خروس‌کشی” سوئیس/در ستایش امید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ششمین بازی از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020، از ساعت 23:30 دوشنبه شب در ورزشگاه ملی شهر بخارست رومانی، تیم‌های ملی فرانسه و سوئیس به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان 90 دقیقه با تساوی 3-3 خاتمه یافت به وقت اضافه رفت.

فرانسه اگرچه بازی را بهتر آغاز کرد و مالکیت توپ و حملات بیشتری هم داشت اما این سوئیس بود که قدر موقعیت‌هایش را بهتر دانست و با ضربه سر هریس سفرویچ با سانتر زوبر به گل رسید.

فرانسوی‌ها با وجود تسلط نسبی‌اش بر بازی حتی یک بار هم نتوانست توپ را داخل چارچوب شلیک کند تا با نمایشی ناامید کننده به رختکن برود و دل به راه‌حل‌هایی جدید از سوی دیدیه دشان برای شکستن قفل دفاع سوئیس ببندد.

در ابتدای نیمه دوم سوییس صاحب یک ضربه پنالتی شد ولی ریکاردو رودریگز نتوانست توپ را به گل تبدیل کند و در ادامه فرانسه توانست سه بار دروازه حریفش را باز کند. کریم بنزما که در بازی قبلی هم موفق به دبل شده بود، دو گل از سه گل فرانسه را به ثمر رساند و پوگبا هم دیگر گلخروس‌ها را وارد دروازه سوییس کرد.

این پایان کار نبود و سوییسی‌ها در ده دقیقه پایانی توانستند با گل‌های هریس سفروویچ و ماریو گاورانوویچ بازی را به تساوی بکشانند تا دومین بازی امروز هم با نتیجه 3-3 در پایان 90 دقیقه به اتمام برسد و به وقت اضافه برود.

258 251

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی