استراماچونی نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت الغرافه

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس گزارش روزنامه الرایه قطر، در فصل جدید لیگ ستارگان قطر شش سرمربی در جایگاه خودشان حفظ شدند و شش سرمربی جدید حضور در این رقابت‌ها را تجربه خواهند کرد.

سامی الطرابلسی سرمربی تونستی السیلیه با ثبات‌ترین مربی حاضر در لیگ قطر است که برای نهمین سال پیاپی در این سمت حضور دارد. ژاوی هرناندس برای سومین فصل پیاپی به عنوان سرمربی السد کار خودش را دنبال می‌کند و مارکس لوپس اسپانیایی برای سومین سال هدایت الوکره را بر عهده دارد. 

قرارداد نیبوشا سرمربی صرب باشگاه الاهلی یک فصل دیگر تمدید شده، لوران بلان سرمربی الریان  که شجاع خلیل‌زاده را در اختیار دارد هم به کار خودش در این تیم ادامه می‌دهد و وینفرد شفر سرمربی آلمانی الخور که توانست این تیم را در لیگ ستارگان حفظ کند نیز روی نیمکت این تیم ابقا شد.

بین ۶ تیمی که با مربیان جدید وارد رقابت‌ها خواهند شد نام الدحیل دیده می‌شود که بعد از برکناری صبری لاموشی هنوز جانشین این مربی را انتخاب نکرده است.  الدحیل که در این فصل علی کریمی را در اختیار داشت بدترین عملکرد خودش از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت رساند.

باشگاه قطر با حضور بشار رسن عراقی، یونس علی مربی قطری را برکنار کرده و به جای او زی ریکاردوی برزیلی را به خدمت گرفته است. الغرافه هم با یوکانوویچ صرب قطع همکاری کرده و نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت این تیم استراماچونی ایتالیایی است.

ام‌صلال که روزبه چشمی را در این فصل در اختیار داشته عزیز بن عسکر مراکشی را برکنار کرد و سرجیو فاریاس برزیلی را به خدمت گرفت و الشمال که از لیگ دسته دوم به لیگ ستارگان صعود کرد با هشام غزوانی مراکشی وارد فصل جدید این رقابت‌ها می‌شود.

۲۵۶ ۲۵۱

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی