توزیع کارت کنکور سراسری ۱۴۰۰ از فردا آغاز می‌شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه ایرنا،‌ کنکور سراسری ۱۴۰۰ از روز چهارشنبه ۹ تیرماه در ۴۱۴ شهرستان آغاز می شود و تا روز شنبه ۱۲ تیرماه ادامه دارد.

کارت ورود به جلسه این آزمون از فردا یکشنبه ۶ تیرماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی الکترونیکی www.sanjesh.org آغاز می شود و تا روز شنبه ۱۲ تیرماه ادامه دارد.

چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی همچنین انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری، نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده یا کد پیگیری ثبت­ نام اقدام کنند.

برنامه زمانی برگزاری آزمون های پنج گانه

بر اساس برنامه زمان بندی سازمان سنجش آموزش کشور، کنکور گروه آزمایشی هنر روز چهارشنبه ۹ تیر ماه، ۲ گروه آزمایشی علوم انسانی و ریاضی و فنی روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه، گروه آزمایشی علوم تجربی روز جمعه ۱۱ تیر ماه و گروه آزمایشی زبان های خارجی روز شنبه ۱۲ تیر ماه برگزار می شود.

در کنکور سراسری ۱۴۰۰ تعداد یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۸۵۲ نفر ثبت نام کرده اند که در سه هزار و ۵۲۲ حوزه به رقابت می پردازند.

بر اساس اعلام پیشین فاطمه زرین آمیزی،‌سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، کنکور سراسری ۱۴۰۰ تعداد ۱۲۸ داوطلب کرونایی دارد که در بیمارستان های مد نظر وزارت بهداشت در این آزمون شرکت می کنند.

به گزارش ایرنا، آزمون سراسری در شهرهای قرمز با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی برگزار می شود؛ علاوه بر این به شهرهای قرمز اعلام شد که در داخل این شهرها، حوزه برگزاری آزمون برای کاهش رفت و آمد داوطلبان و جلوگیری از خروج آنها از شهر محل سکونت داوطلب در نظر گرفته شود.

آموزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی