راهیابی «کولبرف» با بازی علی انصاریان به یک جشنواره اروپایی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی فیلم، میلاد منصوری همزمان با دو اثر، فیلم کوتاه «سربست» و فیلم سینمایی «کولبرف» به نوزدهمین جشنواره‌ی فیلم و موسیقی ایشیا گلوبال ایتالیا راه پیدا کرد.
این جشنواره‌ی تابستانه از سال ٢٠٠٣ هرساله در جزیره‌ی ایشیا ایتالیا زیر نظر و با حمایت وزارت فرهنگ این کشور برگزار می‌شود.

امسال نوزدهمین دوره‌ی این جشنواره از ١٨ الی ٢۵ جولای (٢٧ تیر الی ۵ مرداد) برگزار و هر دو فیلم منصوری به مدت سه روز اکران خواهد شد.

فیلم سینمای «کولبرف» به کارگردانی میلاد منصوری و تهیه‌کنندگی سید روح‌الله حسینی لرگانی چندی پیش در شش بخش از جشنواره فیلم بلغارستان کاندید شد و مهدی رضایی برای فیلمبرداری و زنده‌یاد علی انصاریان برای بازیگری مرد جایزه این جشنواره را از آن خود کردند.

«کولبرف» اولین فیلم بلند منصوری به تازگی در یازده بخش از جشنواره‌ی فیلم آمریکای جنوبی نیز کاندید شده و منتظر اعلام نتایج است: بازیگران فیلم عبارتند از: حسین سلیمانی، حسین مهری،دنیز متوسلی، مهتاب ثروتی، چیا بابامیری، علی فراستی، آرتین امجدی، با حضور پیام احمدی‌نیا و با هنرمندی زنده‌یاد علی انصاریان.

همچنین فیلم کوتاه «سربست» به نویسندگی و کارگردانی میلاد منصوری تا کنون در چندین جشنواره بین‌المللی شرکت کرده و تا کنون عقاب طلایی سینماتوگراف آسیا، جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بلغارستان و جایزه‌ی سه بخش کارگردانی، تهیه‌کنندگی و فیلمبرداری را از جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های مستقل برزیل دریافت کرده است. این فیلم به تازگی در نه بخش کاندید دریافت جایزه از جشنواره‌ی آمریکای جنوبی شده است.

۵۸۵۸

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی