واکنش جالب مجیدی به گل اول استقلال و اعتراض حقیقی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اعتراض‌های پیاپی دروازه‌بان گل‌گهر طی صحبت‌ با کمک‌داور واکنش جالبی نشان داد.دیدار تیم‌های استقلال و گل‌گهر سیرجان با دو گل به سود شاگردان فرهاد مجیدی در جریان است. بعد از زدن گل اول کمک داور برای تشخیص گل دچار تردید شد و همین موضوع باعث شد تا علیرضا حقیقی به شدت به گل مرادمند معترض شود.

دروازه‌بان گل‌گهر در اعتراض به این تصمیم تا میانه‌های زمین دوید و به داور بازی و کمک داور معترض شد. بعد از به ثمر رسیدن گل اول مسابقه بازیکنان گل‌گهر خطاب به دروازه‌بان تیمشان خواستند روحیه‌خودشان را حفظ کند و به داور معترض نکنند اما در دقیقه 16 علیرضا حقیقی به تصمیم داور معترض شد و با صدای بلند فریاد زد با 10 دقیقه تأخیر پرچم زدی.فرهاد مجیدی هم وقتی این صحبت حقیقی را شنید به سمت کمک‌داور رفت و با صدای بلند خطاب به وی گفت توپ دو متر از خط عبور کرده بود. این صحبت مجیدی در واکنش به اعتراض حقیقی صورت گرفت.

امیر قلعه‌نویی قبل از گل دوم استقلال با حقیقی صحبت کرد و به وی گفت کارش را انجام دهد و به داور اعتراض نکند. سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دقیقه 23 علیرضا ابراهیم را از زمین بیرون کشید و علیرضا آرتا را جایگزین این بازیکن کرد. مدافع گل‌گهر هم از پشت دروازه به بیرون رفت و بازوبند کاپیتانی را به حقیقی داد.  در دقیقه 24 مسابقه گادوین منشا با محمدحسین مرادمند درگیر شد که داور به مهاجم تیم گل‌گهر سیرجان کارت زرد نشان داد.

251256

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی