فرماندار ری: تصمیم دولت بر استمرار فعالیت مدارس جدی است

به گزارش ایرنا و به نقل از فرمانداری شهرستان ری، حمید زمانی روز شنبه در دیدار با محسن نوروزیان رئیس آموزش و پرورش شهرستان ری در دفتر فرمانداری اعلام کرد: در خصوص موضوع بازگشایی مدارس پس از حدود دو سال تعطیلی به دلیل بیماری کرونا، در سطح جامعه دیدگاه و نظرات مختلفی وجود دارد، اما مساله مهم این است که دولت به عنوان متولی اصلی، تصمیم بر بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس های درس دارد.

وی افزود: مدیران آموزش و پرورش و مدارس نقش تعیین کننده ای در اجرای این تصمیم مهم دولت در سطح کشور بر عهده دارند.

زمانی اظهارداشت: آموزش و پرورش و تربیت نسل آینده سنگ بنای توسعه و موفقیت کشورها در جهان است و جوامعی که به این موضوع اهمیت بیشتری می دهند در تمامی زمینه ها بسیار موفق تر بوده و آینده ای بهتر خواهند داشت.

فرماندار ری گفت: در این شهرستان به دلیل موقعیت خاص فرهنگی و اجتماعی و بافت مذهبی موجود، مدارس باید ملاحظات خاص و ویژه ای در امر آموزش و تربیت کودکان و نوجونان داشته باشند و ضمن اجرای روش های نوین آموزشی به موضوع فرهنگی، اجتماعی و مذهبی آنان نیز توجه کنند.

معاون استاندار تهران خاطر نشان کرد: تعداد بالایی از اتباع خارجی که اغلب از اتباع کشور افغانستان هستند در شهرستان ری سکونت دارند و حضور فرزندان آنها در مدارس سطح شهرستان بویژه در روستاها و نواحی حاشیه ای موضوع بسیار مهم و حساسی است که باید معلمان نسبت به اهمیت آن توجه خاصی داشته باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها