وزیر احمدی نژاد رئیس شد/ذوالنوری برکنار شد /پورابراهیمی ابقا شد /ترکیب هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس

براساس انتخابات صورت گرفته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس، اعضای هیات رییسه این کمیسیون‌ها در اجلاسیه دوم شرح زیر انتخاب شدند.
 

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

رئیس: علیرضا منادی سفیدان
نواب اول و دوم: احمد نادری و محمد مولوی
سخنگو: رضا حاجی پور
دبیر اول و دوم: شیوا قاسمی پور و محمدرضا احمدی

کمیسیون اجتماعی

رئیس: ولی اسماعیلی    
نواب اول و دوم: علی بابایی کارنامی و کریم حسینی
سخنگو: مجید انصاری
دبیر اول و دوم: خلیل بهروزی فر و حسین حاتمی

کمیسیون اقتصادی

رئیس: محمدرضا پورابراهیمی
نواب اول و دوم: سیدکاظم موسوی و سید احسان خاندوزی
سخنگو: غلامرضا مرحبا
دبیر اول و دوم: انور حبیب زاده بوکانی و علیرضا زندیان

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس: وحید جلال زاده
نواب اول و دوم: ابراهیم عزیزی و عباس مقتدایی
سخنگو: محمود عباس زاده مشکینی
دبیر اول و دوم: علی علیزاده و یعقوب رضازاده

کمیسیون انرژی

رئیس: فریدون حسنوند
نواب اول و دوم: قاسم ساعدی و احمد مرادی
سخنگو: مصطفی نخعی
دبیر اول و دوم: حسین حسین زاده و عبدالعلی رحیمی مظفری

کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

رئیس: حمیدرضا حاجی بابایی
نواب اول و دوم: محمد خدابخشی و سیدمحمدرضا میرتاج الدینی
سخنگو: محمد مهدی مفتح
دبیر اول و دوم: غلامحسین کرمی و ولی الله فرزانه

کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: حسینعلی شهریاری
نواب اول و دوم: سیدجلیل میرمحمدی و محمد پاک مهر
سخنگو: زهرا شیخی
دبیر اول و دوم: محسن فتحی و رضا آریان پور

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها

رئیس: محمد صالح جوکار
نواب اول و دوم: محمد صفری ملک میان و محمدرضا صباغیان
سخنگو: روح الله نجابت
دبیر اول و دوم: رسول فرخی میکال و فاطمه مقصودی

کمیسیون صنایع و معادن

رئیس: عزت الله اکبری تالارپشتی
نواب اول و دوم: سیدجواد حسینی کیا و احمد رسولی نژاد
سخنگو: روح الله عباسپور
دبیر اول و دوم: فرهاد طهماسبی و بهزاد رحیمی

کمیسیون عمران

رییس: محمدرضا رضایی کوچی
نواب اول و دوم: اسماعیل حسین زهی و صدیف بدری
سخنگو: عبدالجلال ایری    
دبیر اول و دوم: احمد جباری و آرا شاوردیان    

کمیسیون فرهنگی

رئیس: مرتضی آقاتهرانی
نواب اول و دوم: بیژن نوباوه وطن و غلامرضا منتظری
سخنگو: مجید نصیرایی
دبیر اول و دوم: زهره سادات لاجوردی و حسین جلالی

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

رئیس: سیدجواد ساداتی نژاد
نواب اول و دوم: محمدجواد عسکری و علیرضا عباسی
سخنگو: احد آزادی خواه
دبیر اول و دوم: علی اکبر علیزاده و ذبیح الله اعظمی

2727

سیاسی

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی