معرفی عامل رشد ۶ میلیونی سایپایی‌ها در بازار + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز ؛ با ورود به سومین هفته فرودینT سایپا محصولات مدل ۱۴۰۱ خود به غیر از «ساینا» را وارد بازار کرد که این امر موجب شد تا بازار محصولات این شرکت با رشد بسیاری در بازار قیمت گذاری شوند. به گفته فعالان بازار خودرو رشد ۶ میلیونی برخی از محصولات سایپا در حالی رقم خورد که طی روزهای گذشته و به دلیل عدم ارائه خودروهای مدل ۱۴۰۱ سایپایی بدون تغییر و یا با رشد اندک در بازار قیمت گذاری شده بودند. روندی که امروز شکسته شد و سایپایی ها رشد قیمت را تجربه کردند.

رشد قیمت محصولات ایران خودرو از سوی دیگر با نوسان نرخ دلار نیز همراه شد،‌ بطوریکه امروز در کنار ورود خودروهای مدل ۱۴۰۱ شاهد رشد بیش از ۱۰۰ تومانی قیمت داشتند.

روند رو به بالای قیمت پرتیراژهای ایران خودرو امروز در حالی رقم خورد که هنوز خریداران با بازار خودرو آشتی نکرده اند، در این خصوص فعالان بازار خودرو بر این نکته تاکید می کنند که بی اعتمادی در بازار موجب شده تا معاملات در بازار خودرو به پایین ترین سطح خود برسد.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.  

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» در بازار تغییر قیمت نداشت و ۳۴۴ میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اما خانواده تیبا مدل ۱۴۰۱ امروز در بازار با رشد ۵ میلیونی قیمت گذاری شدند. براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «تیبا ۲ معمولی » ۱۹۰ میلیون تومان به فروش رفت. «تیبا صندوقدار» هم در بازار  ۱۸۵ میلیون تومانی شد. امروز «ساینا» مدل ۱۴۰۰ هم تغییر قیمت نداشت و در بازار قیمت آن ۱۹۴ میلیون تومان قیمت خورد.

براین اساس «کوییک R» مدل ۱۴۰۱ نیز در بازار  ۶ میلیون تومان قیمت گذاری شد و  ۲۰۵ میلیون تومان دست به دست شد و «کوییک معمولی» هم همانند کوییک R رشدی ۶ میلیونی داشت و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورد.

سایپا 20

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها