علت فوت جوان ۱۹ ساله اهوازی در استخر چه بود؟

اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص فوت جوان ۱۹ ساله اهوازی در استخر توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش مهر، به دنبال فوت یک جوان ۱۹ ساله اهوازی در استخر، روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در توضیحات مرگ این جوان اعالم کرد: »روز چهارشنبه هفدهم فروردین ماه ۱۴۰۱ در ساعت ۱۶ و ۳۲ دقیقه مأموریتی با عنوان غرق شدگی در استخر راه آهن به اورژانس ۱۱۵ اهواز اعالم شد که بالفاصله آمبوالنس پایگاه لشکر به محل حادثه اعزام گردید ۴ دقیقه بعد یعنی ساعت ۱۶ و ۳۶ دقیقه آمبوالنس به استخر رسید.

عوامل آتش نشانی هم در محل استخر حاضر شدند«. در ادامه این توضیح بیان شده است: »متاسفانه یک جوان ۱۹ ساله ای در زیر آب مدخل خروجی استخر گرفتار شده بود و تالش های آتش نشانی و غریق نجات در این زمینه برای بیرون آوردن از آب بی نتیجه ماند و به گفته حاضرین بیش از ۴۵ دقیقه در داخل استخر زیر آب مانده بود و بعد از خاموش کردن پمپ آب مصدوم را خارج نمودند و بالفاصله نیروهای اورژانس مصدوم را به داخل آمبوالنس منتقل و عملیات احیای قلب و انتقال همزمان برای وی صورت گرفت و به نزدیکترین بیمارستان رسانده شد

«. در این توضیح نیز تصریح شده است: »الزم به ذکر است که آمبوالنس فوریت های پزشکی از نظر تجهیزات کامل بوده و طبق مستندات و به گفته تکنسین و امدادگر، مصدوم بعد از خروج از آب هیچگونه عالئم حیاتی نداشت و فاقد ضربان قلب و تنفس بود ولی عملیات احیا به طور کامل تا بیمارستان رازی که فاصله چندانی تا محل حادثه نداشت انجام شد و تحویل اورژانس بیمارستان داده شد«.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها