اعضای شورای راهبردی اکران فیلم، معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رییس سازمان سینمایی، در احکامی جداگانه، هشت عضو شورای راهبردی اکران فیلم را منصوب کرد.

محمد خزاعی، مدیرعامل خانه سینما، رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران، رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران، رئیس انجمن سینماداران، رئیس کانون کارگردانان، مدیرعامل موسسه سینما شهر و معاون نظارت و ارزشیابی و مدیرکل نظارت بر نمایش را به عنوان اعضای شورای راهبردی اکران فیلم، منصوب کرد.

متن حکم اعضای شورای راهبردی اکران فیلم به این شرح است:

«نظر به ضرورت بررسی سیاست‌های کلان اکران فیلم در سینمای ایران با تحولات جدی حوزه پخش و نمایش و ضرورت تدوین راهکارهای مناسب برای دوران پساکرونا بدین‌وسیله به عنوان عضو شورای راهبردی اکران فیلم منصوب می‌شوید.
وظایف این شورا عبارتند از: بررسی و ایجاد راهکارهای موثر در تامین نیازهای نمایش، پیشنهاد شیوه‌های حمایتی اکران فیلم‌های سینمایی، برنامه‌ریزی اکران فیلم‌های تولید شده دوران کرونا، تدوین و اصلاح آیین‌نامه شورای صنفی نمایش، تقویت و توسعه بازار داخلی سینمای ایران، صیانت از حقوق مخاطبان سینمای ایران، توجه به اولویت‌های فرضی کشور در برنامه‌ریزی و تدوین آئین‌نامه اکران.
امیدوارم با هم‌فکری و تعامل صنوف سینمایی و مدیران سازمان و با استفاده از نظرات کارشناسان این حوزه، زمینه تحول در برنامه‌ها و سیاست‌های اکران و نمایش فیلم در سینمای ایران را شاهد باشیم. شایسته می‌دانم از تلاش‌ها و زحمات اعضای محترم شورای صنفی نمایش در سال‌های گذشته به‌ویژه مدیریت و کمک‌های این عزیزان در دوران سخت کرونا قدردانی کنم.»

اولین جلسه این شورا، با حضور منوچهر شاهسواری، غلامرضا موسوی، علی سرتیپی، محمدقاصد اشرفی، محسن امیریوسفی، هاشم میرزاخانی، حبیب ایل‌بیگی و محمدرضا فرجی، امروز (شنبه ۲۰ فروردین) برگزار شد.

۵۷۵۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها