حرف های مهم رئیس رئال مادرید درباره زیدان، راموس، امباپه و سوپرلیگ

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تابستان امسال برای رئال مادرید بسیار پر سر و صدا سپری شده است. ابتدا زین‌الدین زیدان از هدایت لوس بلانکوس کناره‌گیری کرد و کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید پرافتخارترین تیم فوتبال اروپا انتخاب شد. در ادامه کاپیتان و اسطوره رئال یعنی سرخیو راموس نیز بعد از 16 فصل از جمع کهکشانی‌ها جدا شد.

فلورنتینو پرز حالا در جدیدترین مصاحبه خود به نامه خداحافظی جنجالی زین‌الدین زیدان و جدایی او از رئال مادرید واکنش نشان داده و می‌گوید: ” من او را می‌شناسم و سال بسیار سختی را سپری کردیم. من برای ماندن او جنگیدم. می توانم به جان نوه‌هایم قسم بخورم که من نامه خداحافظی او را نخواندم. شخصی که آن نامه را نوشت زیدان نبود.

من برای او آرزوهای خوبی دارم زیرا زیدان اسطوره رئال مادرید بوده است و تمام احترام ما را با خود به همراه دارد. او آرزوی مربیگری فرانسه را دارد و امیدوارم که به این هدف دست پیدا کند.”

جدایی سرخیو راموس: “من راموس را مانند پسرم دوست دارم. من خودم او را در سال 2005 به اینجا آوردم و پیش از این هیچ گاه با یک بازیکن به کنفرانس مطبوعاتی نرفته بودم. من راموس را تحسین می کنم. او یک افسانه بود و ما می خواستیم که بماند. ما به او پیشنهاد دادیم. راموس مهلت داشت اما در این مدت موضع خود را مشخص نکرد. اینجا خانه اوست و مطمئنا در نقش دیگری به رئال مادرید باز خواهد گشت.”

شکست پروژه سوپرلیگ: “من می خواهم به عنوان رئیس رئال مادرید مورد قضاوت قرار بگیرم. به طور کلی فوتبال به من احتیاج دارد. یوفا باید نگران ایجاد یک رقابت جذاب تر باشد. فوتبال در حال مردن است، جوانان را به خود جلب نمی کند و مخاطبان رو به کاهش هستند و اگر کاری انجام نشود، اوضاع بسیار بدتر خواهد شد.”

آینده گرت بیل: “من می توانم فینال هایی که با او به موفقیت رسیدیم را به یاد بیاورم. او یکی از بهترین بازیکنان اروپاست. من بیل را با آن گل فوق العاده در فینال کیف، ضربه سر در فینال لیسبون و آن گل مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری به یاد می آورم.”

آینده مارسلو و رافا واران : “مارسلو هنوز یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و حالا کاپیتان اول تیم است. پیدا کردن یک مدافع چپ بهتر از او دشوار است.
واران در حال بازی در یورو است و وقتی برگردد با این بازیکن مذاکره خواهیم کرد. ما پیشنهادی برای واران دریافت نکرده ایم. او بازیکن نجیبی است و اگر بخواهد برود این را می‌گوید.”

پرز درباره خاویر تباس:”فوتبال خراب شده و در حال مرگ است. هر کسی که نمی خواهد آن را ببیند نابینا است. مادرید دو سال سخت را متحمل شده است. وقتی حقوق آنها پایین می آید، باید سخاوت بازیکنان را برجسته کنم. باشگاه ها هشت بیلیون یورو از دست داده اند.”

جذب کیلیان امباپه: “من می‌دانم که هواداران رئال مادرید چه می‌خواهند. آنها می دانند که سیاست من با ترکیبی از بهترین بازیکنان به همراه جوانان همراه است. من نمی خواهم در مورد بازیکنی صحبت کنم که متعلق به ما نباشد. مردم به ما اعتماد دارند و امباپه نیز بازیکنی فوق العاده عالی است. مادرید همیشه تلاش می‌کند که بهترین ها را به خدمت بگیرد. اما ما اکنون نیز تیم بسیار خوبی داریم؛ با جوانانی که برای آنها ارزش زیادی قائل هستیم.”

پرز درباره آنچلوتی: “ما از حضور آنچلوتی، پینتوس و به طور کلی شروع این مرحله جدید بسیار خوشحال هستیم. از ابتدا او گزینه ما بود. ما فکر کردیم که او راه حل مناسبی برای ما خواهد بود و حالا اینجاست. من با پوچتینو، آلگری یا کونته صحبت نکردم.”

خداحافظی تلخ ایکر کاسیاس: “مردم سوت های ناعادلانه ای علیه او می‌زدند و من بابت این مسئله احساس خیلی بدی داشتم. او فهمید که با توجه به این شرایط و به خاطر این که در رئال مادرید یک اسطوره است، باید جدا شود.”

258 41

دسته‌بندی نشده
امباپه

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی