انتقام‌گیری از رونالدو با بطری کوکاکولا!/عکس

فارغ از صعود تیم ملی پرتغال به دور حذفی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با تساوی مقابل فرانسه و قرار گرفتن در جمع یکی تیم‌های برتر سوم جدول، به مانند آن‌چه در یورو ۲۰۱۶ رخ داد و آن‌ها در وضعیتی مشابه به عنوان تیم برتر سوم صعود کردند، کریستیانو رونالدو با درخشش خود نقش اول را در زمین مسابقه ایفا کرد.

او در مقابل دو گل کریم بنزما برای فرانسه، هر دو گل تیمش را از روی نقطه پنالتی رساند تا هم پرتغال را از شکست مقابل فرانسه نجات بدهد و هم خود نیز به آرزوی دیرینه خود برسد و رکورد بهترین گلزن فوتبال ملی در جهان را بشکند و با ۱۰۹ در کنار علی دایی، برترین گلزن ملی تاریخ فوتبال به شمار آید.

پس از این‌که رونالدو گل دوم خود و پرتغال را زد و رکورد علی دایی را شکست و در شرایطی که به سبک همیشگی‌اش مشغول شادی پس از گل بود، یک بطری نوشابه کوکاکولا به سوی او پرتاب شد که این صحنه از چشم عکاسان دور نماند و به سرعت شکار شد تا یکی از اتفاقات ویژه و جالب‌توجه در این مسابقه این‌چنین به ثبت برسد.

این پرتاب بطری در واکنش به اقدام هفته گذشته در کنفرانس خبری بود که هواداران فوتبال را به عدم استفاده از نوشابه و استفاده از آب تشویق کرده بود و باعث ضرر میلیارد دلاری شرکت کوکاکولا شده بود و حالا این‌چنین هواداران حاضر در ورزشگاه بوداپست مجارستان به دنبال واکنش نشان دادن به تصمیم بحث‌برانگیز کریستیانو رونالدو بودند.

انتقام‌گیری از رونالدو با بطری کوکاکولا!/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

گزیده اخبار رسانه ها
 
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی