شکست طلسم بنزما پس از ۵ سال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین: ستاره خط حمله تیم ملی فوتبال فرانسه شب گذشته ناجی تیمش بود و توانست عنوان برترین بازیکن زمین را هم از آن خود کند. بازی حساس پرتغال و فرانسه در بازی سرنوشت‌ساز و پایانی گروه مرگ در شرایطی به اتمام رسید که در طرف پرتغالی‌ها، کریسیتانو رونالدو با دبل گلزنی‌اش ستاره این تیم بود و برای فرانسه هم کریم بنزما موفق شد دو بار دروازه روی پاتریسیو را فرو بریزد و آمادگی خود را این‌چنین این دو ستاره فوتبال جهان در حساس‌ترین مسابقه گروه مرگ نشان بدهند.

گل‌های رونالدو و گل اولی که کریم بنزما به ثمر رساند از روی نقطه پنالتی بودند و دومین گل بنزما هم در شرایطی به ثمر نشست که ابتدا مردود اعلام شد اما توسط داور ویدئویی با دقت بررسی شد و مشخص شد بنزما با اختلاف میلی‌متری از مدافع حریف عقب‌تر بوده و توانست از کمند خط دفاعی پرتغال فرار کند و با ضربه‌ای دقیق توپ را به تور دروازه پاتریسیو بچسباند.

بنزما در شرایطی توانست برای تیم ملی فرانسه گل بزند، که او پس از ۵ سال دوری از عرصه رقابت‌های ملی، مجددا با اعتماد دیدیه دشان بازگشته و پس از دو تجربه ناموفق مقابل مجارستان و آلمان، حالا او به طلسم ماندن گل‌های ملی‌اش روی عدد ۲۷ پایان داد و هشتاد و ششمین بازی ملی‌اش توانست دو گل بر تعداد گل‌های ملی خود بیفزاید.

مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید در آخرین مسابقه ملی که پیش از یورو به میدان رفته بود، در سال ۲۰۱۵ مقابل ارمنستان موفق به دبل گلزنی شده بود و حالا پس از گذشت ۵ سال و ۲۵۸ روز از آن مسابقه، شب گذشته بار دیگر در لباس تیم ملی فرانسه موفق شد گل بزند و این‌بار هم به مانند جدال دوستانه با ارمنستان، او دو بار پایش به گلزنی باز شد.

۲۵۱۲۵۶

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی