فروش فوق العاده سایپا ویژه اعیاد شعبانیه + فروش فوق العاده ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند که شرایط فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح جدول زیر اعلام می گردد:

متقاضیان محترم از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ به مدت ۲ روز به صورت شبانه روزی می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفا از طریق آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن رعهده متقاضی خواهد بود.

شرایط فروش فوق العاده ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی

به همین ترتیب در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی به تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۹، گروه خودروسازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول ذیل را برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن ها پس از تاریخ قانون مذکر متولد شده اند، به شرح این بخشنامه فراهم نموده است.

شرایط فروش فوق العاده ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی

نکته ۱: در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد. پس از بزرگواری قرعه کشی، در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم می گردد و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آن ها به تائید سازمان های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.

نکته ۲: در صورت لزوم برگزاری قرعه کشی بر اساس موارد اشاره شده در نکته ۲، قرعه کشی این بخشنامه (ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) به صورت جداگانه اما همزمان با بخشنامه ۵۰۶۷۸۱ مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ صورت می پذیرد و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می گردد تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه برای ایشان میسر گردد.

نکته ۳: متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچ گونه وجهی به حساب شرکت خودروساز واریز نخواهند نمود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها