نماینده مجلس: مجلس حامی تقویت صنعت خودروی کشور است/ تصمیم مهم مدیران سایپا برای کمک به رشد تولید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایپانیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر حمایت از صنعت خودروی کشور گفت: مجلس حامی تقویت صنعت خودروی کشور است.

قاسم ساعدی با اشاره به سیاست مجلس در قبال صنعت خودروی کشور اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود بر حمایت از تولید داخلی تأکید داشتند و حتی امسال را به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری کردند؛ بنابراین ضرورت دارد تا از تولیدات داخلی به خصوص از صنعت خودروی کشور که یک صنعت مادر است، حمایت جدی شود.

وی با بیان اینکه مجلس موافق حمایت از کارخانه‌های تولیدی و افزایش تولید در کشور است، افزود: هر وقت مشکلی در بخش تولید به وجود آمد مجلس آماده بود تا با نظارت و قانون‌گذاری این مشکلات را برطرف کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید براینکه سیاست مجلس تقویت تولید داخلی به منظور رونق تولید و افزایش صادرات است، گفت: صنعت خودرو باید در چارچوب سیاست‌های نظام رشد و توسعه یابد و هرگونه تغییر و تحول در این صنعت باید با در نظر گرفتن ارتقای کیفیت و قیمت مناسب خودرو باشد.

نماینده مجلس: مجلس حامی تقویت صنعت خودروی کشور است/ تصمیم مهم مدیران سایپا برای کمک به رشد تولید

ساعدی اضافه کرد: اگر سیاست‌های صنعت خودرو خارج از چارچوب سیاست‌های نظام باشد و خودروسازان به کیفیت خودرو توجهی نکنند و فقط قیمت‌ها را افزایش دهند، قطعاً مجلس از چنین صنعتی حمایت نخواهد کرد.

وی با اشاره به تلاش مدیران سایپا برای تولید قطعات خودرو در داخل و داخلی‌سازی خودروها بیان کرد: تصمیم مدیران سایپا برای داخلی‌سازی صنعت خودرو بسیار مهم و برای رشد و توسعه صنعت کشور مؤثر است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: اینکه مسئولین شرکت سایپا به سوی وزارت دفاع و سپاه رفته و تلاش کردند تا با هم‌افزایی نقش مؤثری در افزایش تولید داشته باشند، اقدامی مبارک است.

ساعدی تاکید کرد: مجلس هم تشویق می‌کند تا خودروسازان از ظرفیت‌های داخلی برای تولید خودرو استفاده کنند.

۲۲۳۲۲۵

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

اقتصاد
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی