سیگنال حمایتی ارتش به ابراهیم رئیسی /بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش از از آشیانه جمهوری اسلامی

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگویی در خصوص همکاری ارتش با دولت در جهت رفع مشکلات مردم اظهار کرد: ارتش می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌هایی که دارد، دولت را کمک کند.

وی افزود: در حوزه مقابله با بیماری کرونا در طول یک سال و نیم گذشته، ارتش جمهوری اسلامی ایران تلاش زیادی را در این رابطه انجام داده و وزارت بهداشت را کمک کرده است که این اقدام ارزشمندی است؛ چراکه ارتش توانسته اولاً سازمان خود را حفظ و از شیوع بیماری در داخل بدنه‌اش جلوگیری کند و هم اینکه توانسته ضمن حفظ توان رزمی، مأموریت‌های محوله را نیز انجام دهد.

دریادار سیاری با اشاره به خدمات ارتش در طول فرایند مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: ارتش در این رابطه ۳۸ بیمارستان، ۷۰۰ درمانگاه و ۱۲ هزار پرسنل درمانی را پای کار آورده و همچنین در حوزه ایجاد نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی نیز کارهای قابل توجهی انجام داده است که همه این اقدامات به نوعی کمک به دولت و سامانه بهداشت و درمان محسوب می‌شود.

سیگنال حمایتی ارتش به ابراهیم رئیسی /بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش از از آشیانه جمهوری اسلامی

وی با تأکید بر اینکه ارتش با افتخار در مسیر خدمت‌رسانی به مردم گام برمی‌دارد، عنوان کرد: در بحران‌هایی که اتفاق می‌افتد، همانطوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند «ارتش زودتر حضور پیدا می‌کند»؛ این در واقع در راستای کمک به مردم، کمک به هلال احمر و کمک به دولت است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش اضافه کرد: ما همانطور که تاکنون آماده بودیم در ارتباط با دولت جدید نیز اعلام آمادگی می‌کنیم که با تمام توان آنچه که نیاز دولت است و در ظرفیت ما وجود دارد را با تمام توان انجام دهیم.

امیر سیاری گفت: ارتش همواره تحت امر فرمانده معظم کل قوا ضمن انجام مأموریت‌های محوله، به دولت‌ها در حل مشکلات مردم کمک کرده و اکنون نیز آماده کمک به دولت منتخب مردم است.

فرمانده نیروی هوایی از آشیانه جمهوری اسلامی بازدید کرد

به گزارش ایرنا، همزمان با دهه کرامت و به مناسبت میلاد با سعادت امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در  آشیانه جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آمادگی و فعالیت‌های این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

در این بازدید مرکز تجهیزات برقی هواپیما، ساختمان جدید اداری و کترینگ آشیانه جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

امیر سرتیپ نصیرزاده در پایان از تلاش‌های فرمانده آشیانه جمهوری اسلامی ایران و معاونت مهندسی نهاجا در بروز رسانی و نوسازی اماکن و تجهیزات این یگان تقدیر کرد.

27219

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی