ثبت‌نام بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ نفر در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

به گزارش روز سه‌ شنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، تاکنون سه هزار و ۲۵۲ نفر از معلمان، دانش‌آموزان، هنرجویان و هنرآموزان هنرستان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات و دانشجو معلمان علاقه‌مند به تولید محتوا در دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی ثبت‌نام کرده‌اند.

در میان شرکت‌کنندگان تاکنون ۲ هزار و ۱۰۱ معلم، ۶۸۶ دانش‌آموز، ۶۰ هنرجو، ۲۲۵ هنرآموز، ۱۵۹ دانشجو معلم و ۲۱ شرکت‌ و مؤسسه در سامانه جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند و تعداد آثار واصل‌شده به دبیرخانه جشنواره تاکنون هزار و ۱۹۸ اثر بوده است.

دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد ویژه معلمان (هنرآموزان، مدرسان) کارشناسان و کارکنان آموزشی، دانش‌آموزان، شرکت‌ها و مؤسسات علمی آموزشی از سوی دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای آگاهی از شرایط شرکت در دهمین دوره جشنواره و بارگذاری تولیدات خود می‌توانند به وب‌گاه ویژه جشنواره در سایت roshd.ir مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، رویکردهای جدید آموزشی و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در تولید مواد و رسانه‌های یادگیری، زمینه‌سازی برای مشارکت فعال استان‌ها، معلمان و مربیان در تولید، تکمیل و غنی‌سازی مواد، منابع، بسترسازی برای بسط و توسعه تجارب و ابتکارات معلمان و مربیان و دانش‌آموزان در طراحی، ساخت و ارزشیابی مواد و منابع یاددهی و یادگیری ازجمله سیاست‌های دیگری هستند که باید آن‌ها را در راستای توانمندسازی مدرسه جهت ایفای نقش اصلی و محوری در نیل به وضع مطلوب موردتوجه قرار داد.

آموزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی