سریال‌های تازه شبکه تماشا

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبکه تماشا، بازپخش دو سریال قدیمی ایرانی و خارجی را در کنداکتور تابستانی خود قرار داده است. یک سریال تازه خارجی هم روی آنتن خواهد رفت.

فصل چهارم مجموعه «مظنون»، چهارشنبه (دوم تیر ماه)، برای اولین بار در تلویزیون و از شبکه تماشا، پخش خواهد شد.

شبکه تماشا تا امروز سه فصل پیشین این مجموعه را پخش کرده بود و بعد از یک وقفه کوتاه مدت بعد از پایان فصل سوم این مجموعه، چهارمین فصل مجموعه «مظنون» را که به طور اختصاصی برای این شبکه دوبله و آماده سازی شده است، از چهارشنبه همین هفته به روی آنتن می فرستد.

این فصل مجموعه در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. داستان این فصل با پیدا شدن رقیبی جدید برای ماشین و تقابل بین ماشین و دستگاه جدید ادامه پیدا می کند. رقیبی که رگه‌هایی منفی هم دارد و برعکس ماشین، هدفش تنها کمک به مردم و انسان ها نیست. این فصل نیز مانند فصول پیشین این مجموعه ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش خواهد شد و در ساعات ۵، ۱۱ و ۱۷ روز بعد هم برای علاقه‌مندان بازپخش خواهد شد.

مجموعه «پزشک دهکده» از تاریخ یکم تیر در ساعت ۲۲ روانه آنتن شبکه تماشا خواهد شد. سریال، داستان پزشکی زنی است که پس از تکمیل تحصیلات پزشکی و ناکامی دریافتن شغل، به دهکده‌ای کوچک می‌رود تا خود را در این حرفه ثابت کند.

دیگر سریال شبکه تماشا که برای تابستان در نظر گرفته شده، سریال «پیک سحر» با بازی مرحوم جمشید مشایخی است. پخش این سریال از دوشنبه، سی و یکم خرداد در ساعت ۲۴ آغاز می‌شود.

«پیک سحر» توسط خسرو ملکان در سال ۱۳۶۹ کارگردانی شده و علاوه بر جمشید مشایخی، زنده‌یادها اسماعیل داورفر، احمد قدکچیان و پروین سلیمانی هم از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند. این مجموعه به داستان مش رحمان، رفتگر محله می‌پردازد که برای تهیه جهیزیه دخترش نیازمند پول است، اما راضی نیست از هر راهی این پول را به‌دست بیاورد. این سریال در ساعات ۶ و ۱۲ روز بعد تکرار خواهد شد.

۵۷۵۷

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی