بررسی آتش‌سوزی جنگل‌ها و قطع درختان در تلویزیون

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «طبیعت ۳۶۰ درجه» در بخش اول این قسمت از برنامه با تصاویری از پرهام دیباج به معرفی جنگل‌های جلگه‌ای خوزستان به عنوان یکی از نایاب‌ترین جنگل‌های دنیا می‌پردازد. در ادامه آشنایی با اصطلاح شیلاب و پرنده زیبای زنبورخوار همراه با موشن‌گرافی عوامل آتش‌سوزی و ضررهای اقتصادی و زیست محیطی در جنگل‌های ایران، بررسی خواهد شد.

در این برنامه پرهام دیباج  مجری و کارشناس برنامه با سرهنگ علی عباس نژاد(فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور ) و مهندس رضا افلاطونی (معاون حافظت سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری ) درباره موضوع برنامه گفتگو می‌کند. همچنین در ارتباطی تصویری با دکتر هادی کیادلیری ( عضو هیئت علمی دانشگاه)، دکتر صلاح الدین میدانی(آسیب دیده آتش سوزی)، مهندس اسدالله هاشمی ( مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه ‌بویراحمد )، مهندس پژمان نیک اقبال(مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد ) و امید سجادیان (فعال محیط زیست) گفت و گو خواهد کرد.

“طبیعت ۳۶۰ درجه” در بخش دیگری از برنامه به گزارشی از استان خوزستان و گکوی پلنگی غربی یک مار مولک بسیار کمیاب، مفید و ارزشمند می پردازد.

 افزون بر “مناظره های تخصصی “ مستند هایی از سفرهای پرهام دیباج (کارشناس و مجری برنامه) به همراه تصاویر پشت صحنه از طبیعت بی نظیر کشور از دیگر بخش های این برنامه است که در هر قسمت خود یکی از پرونده‌های زیست محیطی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

“طبیعت ۳۶۰ درجه” سه شنبه ها حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ها حوالی ساعت ۱۴ خواهد بود.

۵۸۵۸

دسته‌بندی نشده
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی