بازگشت دراماتیک دانمارک به یورو 2020/صعود مقتدرانه بلژیک

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی یورو 2020، از ساعت 23 و 30 دقیقه 2 بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم ملی دانمارک توانست در خاک روسیه این تیم را تحقیر کند و با برد 4 بر یک به مرحله بعدی راه یابد. 

در دیگر بازی این گروه بلژیک که پیش از این صعودش قطعی شده بود با درخشش دی بروینه و لوکاکو به برتری 2  بر صفر مقابل فنلاند رسید تا با 9 امتیاز و صدرنشینی راهی مرحله حذفی شود. 

*دانمارک – روسیه

گل ها: دامسگارد 38 – پولسن 59 – کریستینسن 79 – مائهل 82 برای دانمارک و آرتم دزوبا از روی نقطه پنالتی در دقیقه 70 برای روسیه

در این بازی دانمارک که با روحیه بهبودی اریکسن حال و روز بهتری پیدا کرده بود، از ابتدا حملات خود را آغاز کرد و توانست در همان نیمه اول با شوت دیدنی دامسگارد به گل دست یابد. این بازی در نیمه دوم نیز با حملات دانمارک ادامه یافت تا پولسن برای بار دوم دروازه روسیه را باز کند.

آرتم دزوبا از روی نقطه پنالتی یک گل را برای روسیه جبران کرد و در این لحظه بود که همه فکر کردند شاگردان چرچسوف می خواهند یک بازگشت خوب را ثبت کنند تا اینکه کریستینسن به رویای آنها خاتمه داد و دانمارک را به گل سوم رساند. 3 دقیقه بعد در یک ضدحمله دیدنی دانمارک با گلزنی مائهل توانست گل چهارم را به ثبت رساند و یک صعود دراماتیک را به نمایش گذارد.

تیم ملی دانمارک که در بازی اول مقابل فنلاند با ایست قلبی اریکسن روحیه خود را باخته بود، پس از بهودی کاپیتان خود رفته رفته بهتر شد و در نهایت توانست با یک کامبک زیبا در بازی آخر به مرحله بعدی صعود کند. 

*بلژیک – فنلاند

گل ها: هرادکی (گل به خودی ) دقیقه 74 و لوکاکو 81 برای بلژیک

در این بازی بلژیک پیش از آغاز صعودش را قطعی کرده بود ولی با این حال با بازیکنان اصلی خود به مسابقه آمد. نیمه اول بدون گل دنبال شد ولی در نیمه دوم لوکاکو با پاس دی بروینه به گل رسید ولی این گل توسط ویدیوچک مردود اعلام شد. 

پس از آن دوباره بلژیک حملات خود را از سر گرفت و توانست با یک گل به خودی و گلزنی لوکاکو به برتری 2 برصفر دست یابد و با 9 امتیاز راهی مرحله بعدی شود. 

در جدول این گروه بلژیک با 9امتیاز صدرنشین شد و تیم ملی دانمارک توانست با 3 امتیاز راهی مرحله بعدی شود. تیم ملی فنلاند نیز با کسب 3 امتیاز در رده سوم قرار گرفت و روسیه با 3 امتیاز در جایگاه پایانی جای گرفت. 

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی