دانشجویان تا اوایل مهرماه یک دوز واکسن دریافت می‌کنند

علی اکبر حقدوست اظهار داشت: براساس توافقی که با وزارت علوم، معاونت بهداشت وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا انجام شد تا پایان تابستان تمام اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه ها واکسینه می شوند.

وی افزود: همچنین دانشجویان وزارتخانه های علوم و بهداشت، دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه ها که تاکنون در اولویت نبودند تا پایان پاییز واکسینه می شوند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت ادامه داد: این واکسیناسیون مقابله با کرونا از شهریور ماه شروع می شود و با تلاش معاونت بهداشت وزارت بهداشت امیدوار هستیم که تا شروع سال تحصیلی در مهر ماه دانشجویان حداقل یک دوز بگیرند.

به گزارش روز دوشنبه وزارت علوم، حقدوست خاطرنشان کرد: معاونت دانشجویی وزارت بهداشت نیز در حال تدابیر و فراهم کردن شرایط هستند تا ترم آینده حضوری باشد اما در هر صورت امتحانات حتماً حضوری برگزار می شود.

وی همچنین گفت: پیش بینی ما این است که در مهرماه تا اواسط آبان ماه کلاس های درس غیرحضوری و تلفیقی باشد و از آبان ماه کلاس ها به صورت حضوری شروع شوند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت یادآور شد: با توجه به انباشت دروس و این که برخی دانشجویان در ترم پایانی به سر می برند، ممکن است کلاس های درس با شلوغی بیشتری مواجه شوندو به همین دلیل بیشتر پذیرش دانشجویان علوم پزشکی از بهمن ماه خواهد بود تا دانشگاه ها شلوغ نشوند.

به گزارش ایرنا، منصور غلامی وزیر علوم،‌تحقیقات و فناوری پیش از این به ایرنا اعلام کرده بود که دانشجویان واکسن ایرانی دریافت می کنند.

آموزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی