ستاره مصدوم پرسپولیس تاج‌گذاری کرد/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیامک نعمتی هافبک ملی پوش سرخ‌ها که با درخشش در پست دفاع راست نگاه اسکوچیچ را نیز به خود جلب کرد، از جمله ملی پوشانی بود که روز گذشته در بازی سوپرجام به میدان رفت اما ورود او به زمین، فرجام نیکی نداشت.

نعمتی در دقیقه ۸۸ به جای ترابی به زمین آمد و شش دقیقه بعد در حالی که برای تصاحب توپ در میانه میدان تلاش می‌کرد، با بازیکن تراکتور برخورد داشت و از ناحیه دست مصدوم شد. ابتدا به نظر رسید که کتف نعمتی دچار مشکل شده اما حضور او با دست بسته در جشن قهرمانی، واقعیت آسیب دیدگی اش را به معرض نمایش گذاشت.

ستاره شماره ۸۸ پرسپولیس که از این مصدومیت ناراحت به نظر می‌رسید، با پیراهنی متفاوت نسبت به دیگر بازیکنان در آخرین دقایق جشن قهرمانی حضور یافت و در حالی که تمایل چندانی به بالا بردن جام قهرمانی و شرکت در جشن نداشت، خود را در محاصره هم تیمی هایی دید که تصمیم به خلق فریم هایی جالب گرفته بودند.

کریم باقری، محمدحسین کنعانی زادگان و دیگران به سرعت جام را به او رساندند و در شرایطی که نعمتی امکان برداشتن دو دستی کاپ را نداشت، هم تیمی ها، مثل یک تاج آن را روی سرش گذاشند تا در هشتمین قهرمانی وی با پرسپولیس، عجیب ترین تصاویر نیز به ثبت برسد.

ستاره مصدوم پرسپولیس تاج‌گذاری کرد/عکس

256 251

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی