گل‌محمدی با پرسپولیس به ۵ رسید/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ قهرمانی هشتمین دوره جام حذفی با تیم فوتبال ذوب‌آهن، آغاز کننده مسیر قهرمانی‌های یحیی گل‌محمدی در کسوت سرمربی بود؛ او بلافاصله فصل بعد جام حذفی را هم توانست با ذوب‌آهن با قهرمانی به پایان برساند، آن‌هم با شکست استقلالِ پیروز مظلومی در خرمشهر. پس از این قهرمانی، سوپرجام فوتبال ایران میان استقلال خوزستان و ذوب‌آهن شکل گرفت و یحیی در قهرمانی‌هایش هت‌تریک کرد و توانست سومین جام خود با ذوب‌آهن را به دست آورد.

پس از آن یحیی گل‌محمدی راهی تراکتور و پدیده و جامی در این دو تیم کسب نکرد و پس از عملکردی درخشان در پدیده و رساندن این تیم برای اولین‌بار به لیگ قهرمانان آسیا، توانست نظر مدیران پرسپولیس را جلب کند و به این تیم کوچ کند؛ در بدو ورود یحیی قهرمانی لیگ نوزدهم را با پرسپولیس تجربه کرد و سپس نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را.

تکمیل‌کننده قهرمانی فصل گذشته پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی، رقابت سوپرجام بود که پس از مدتی وقفه، دیشب در ورزشگاه آزادی برگزار شد و طی آن پرسپولیس با تک گل عیسی آل‌کثیر توانست تراکتور را در تهران شکست بدهد تا یحیی با شکست دادن تیم سابق خود، پنجمین قهرمانی را در کارنامه فوتبالی خود به دست آورد و در کسب سوپرجام فوتبال ایران نیز برای دومین‌بار در کسوت سرمربی آن را تجربه کند.

پس از پایان بازی و در جشن قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران که دیشب در ورزشگاه آزادی انجام شد، یحیی گل‌محمدی شادمان از قهرمانی تیمش در کنار شاگردان خود بود و جام قهرمانی را در کنار سیدجلال حسینی و حسین کنعانی‌زادگان و البته دیگر سرخ‌پوشان بالای سر برد تا این‌چنین ضیافت پنجمین قهرمانی دوران مربیگری یحیی گل‌محمدی در ورزشگاه آزادی به پا شود.

گل‌محمدی با پرسپولیس به ۵ رسید/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی