مردم ایران رییس‌جمهوری خود را با رأی قاطع انتخاب کردند

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در متن این بیانیه آمده است: حضور افتخارآمیز مردم عزیز و غیور ایران را در انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری همچنین ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

این بیانیه می افزاید: در شرایطی که از یک طرف ۱۵۰ شبکه اجتماعی و رسانه ‌های بیگانه و دشمنان سر سپرده بر طبل تحریم انتخابات می ‌کوبیدند و از طرفی مشکلات ناشی از بی تدبیری گریبان ملت ایران را گرفته بود، مردم شریف ایران در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب به پای صندوق ‌ها رفته و علی رغم تعلل ها، اهمال ها و با رأی قاطع، رییس جمهوری خود را انتخاب کردند. به حق، پیروز بزرگ انتخابات، ملت ایران است.

بیانیه شورای فرهنگی – اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرده است: خدا را برای وجود رهبر عزیزی که حکیمانه و مقتدرانه این کشتی را در دریای پر تلاطم این زمانه هدایت کرده، شکر می ‌کنیم و به روح شهدایی که با ایثار خون خود، نعمت جمهوری اسلامی را بر این ملت ارزانی داشته اند، درود می‌ فرستیم و از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری برای برگزیدگان ملت در ردای ریاست جمهوری و نمایندگی و شوراهای شهر مسألت می داریم.

در بخش پایانی این بیانیه با قدردانی از شورای نگهبان، وزارت کشور، دستگاه ‌های حافظ امنیت و سلامت، صدا و سیما و همه کسانی که این حماسه بزرگ را آفریدند، آمده است: امید است همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «ملت از این انتخابات خیر خواهد دید»، شاهد خیر کثیر و رفاه و آسایش و پیشرفت ایران قوی اسلامی باشیم.

پیام رییس شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، کبری خزعلی، رییس شورای فرهنگی – اجتماعی زنان و خانواده در پیامی، انتخاب حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: انتخاب تحسین برانگیز حضرتعالی را در ردای ریاست جمهوری در ایام ولادت حضرت علی موسی بن الرضا(ع) امام رئوف تبریک و تهنیت عرض می کنیم. این انتخاب پس از طی دوران های سختی که مردم متحمل شده اند، نشان از مسوولیت ‌پذیری مردم دارد که بار امانتی سنگین را بر دوش همه ما قرار داده است.

در ادامه پیام خزعلی آمده است: امید است که همگی بتوانیم این بار امانت و این پرچم پرافتخار را به صاحب اصلی این نظام حضرت ولیعصر(عج) با عافیت و پیروزی و سلامت برسانیم. شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده افتخار دارد در این مسیر خادم ملت غیور و شریف ایران و همراه حضرتعالی باشد.

آموزش
 
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی