شهین تسلیمی: سریال‌های قدیم کیفیت بهتری داشتند

شهین تسلیمی بازیگر سریال «غیرعلنی» گفت: مردم این روزها با توجه به شرایط سخت زندگی نیاز به خنده و سرگرمی دارند و نسبت به آثار کمدی اقبال بیشتری نشان می‌دهند، بسیاری از تهیه‌کنندگان و کارگردانان هم در سال‌های اخیر به طرف ساخت فیلم‌ها و سریال‌های کمدی رفته‌اند.

وی درباره اینکه این روزها در نقش‌های مختلف کمدی حضور دارد اضافه کرد: بازی در نقش‌های کمدی زیادی به من پیشنهاد می‌شود، با توجه به این نیاز، ساخت سریال‌های کمدی اتفاق خوبی است و حالا اگر مثل «غیرعلنی» موضوع متفاوت و خاصی داشته باشند هم که خیلی بهتر است و اصلاً چه ایرادی دارد به سوژه‌های متفاوت بپردازیم؟

این بازیگر درباره حضور در نقش‌های کمدی عنوان کرد: با وجودی که من بیشتر نقش‌های مثبت را بازی کرده‌ام، از نقش‌های منفی هم استقبال می‌کنم، مثل نقشم در سریال «وضعیت سفید» درواقع مثبت و منفی بودن نقش اهمیت چندانی برایم ندارد و بیشتر به تاثیرگذاری و متفاوت بودن آن فکر می‌کنم. حضور بیشتر در قالب نقش‌های مثبت هم به دلیل پیشنهادهایی بوده که به دستم رسیده است، بیشتر کارگردانان مرا برای نقش‌های مثبت می‌خواهند اما خودم از نقش‌های منفی هم استقبال می‌کنم.

وی درباره فعالیت‌های این روزهایش نیز یادآور شد: این روزها به طور مرتب سریال «پاورچین» را نگاه می‌کنم و لذت می‌برم. سریال‌های قدیمی کیفیت بهتری داشتند و مثلاً همین «پاورچین» کار بسیار خوب و سرگرم کننده‌ای است که غم و غصه ندارد و می‌تواند مخاطب را بخنداند.

تسلیمی در پایان عنوان کرد: چند روز است که کارم تمام شده و در خانه هستم، طی چند ماه گذشته به طور همزمان در سه سریال «زن زندگی مرد زندگی» به تهیه کنندگی آقای جودی، در «بچه مهندس ۴» و «رعد و برق» بازی داشتم. دو سریال اول در مشهد تصویربرداری می‌شد و سریال سوم در گرگان. در این مدت، بین این دو شهر در رفت و آمد بودم و واقعاً خسته شدم و ترجیح می‌دهم فعلاً مدتی را استراحت کنم.

۵۸۵۸

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی