تحقیر رونالدو و پرتغال/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه رقابت های فوتبال یورو 2020 و از گروه F تیم های آلمان و پرتغال در ورزشگاه آلیانس آرنا شهر مونیخ از ساعت 20:30 به وقت ایران به مصاف هم رفتند که ژرمن ها این بازی را با نتیجه 4 بر 2 به سود خود پایان دادند.

گل ها: کریس رونالدو (15) و دیگو ژوتا (67) برای پرتغال، روبن دیاز و گوئیریرو (دو گل به خودی 35 و 39) و هاورتس 51 و گوزنس 60 برای آلمان.
آلمان ها این بازی را تهاجمی آغاز کردند و در همان ابتدای بازی موقعیت های زیادی داشتند اما برخلاف جریان بازی پرتغال روی ضد حمله و با درخشش رونالدو به گل رسید تا این تیم با یک گل پیش بیفتد.

در ادامه آلمان ها فشار خود را افزایش دادند و روی اشتباه مدافعان پرتغال با دو گل به خودی پیش افتادند. در نیمه دوم آلمان ترجیح می داد تا بازی را آرام کند و در همین حین موفق شد گل سوم را توسط هاورتس بزنند در ادامه هم گوزنس گل چهارم را زد. پرتغالی ها که فشار سنگینی را تحمل می کردند اقدام به حمله کردند و بازهم رونالدو درخشید و این بار در قامت پاسور، زمینه ساز گل دیگو ژوتا شد. در نهایت این بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود آلمان ها به پایان رسید تا این تیم خود را در حد یک مدعی نشان دهد. در این گروه آلمان ها با این برد 3 امتیازی شدند و اولین برد خود را بدست آوردند.

پیش از این بازی هم فرانسه در تقابل با مجارستان به تساوی یک بر یک رسید و با 4 امتیاز صدرنشین است. آلمان و پرتغال با 3 امتیاز و مجارستان با یک امتیاز در رده های بعدی هستند.

آلمان‌ها پرتغال را له کردند /عکس

آلمان‌ها پرتغال را له کردند /عکس

آلمان‌ها پرتغال را له کردند /عکس

آلمان‌ها پرتغال را له کردند /عکس

بیشتر بخوانید: قهرمان جهان در مجارستان به در بسته خورد

253 251

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی