دلیل شادی نکردن ستاره بلژیک پس از گلزنی مقابل دانمارک

کوین دی بروین پس از پایان بازی بلژیک برابر دانمارک که با برد 2-1 شیاطین و صعود بلژیک به مرحله بعدی این رقابت ها خاتمه یافت، گفت که به دلیل احترامی که پس از اتفاقی که برای کریستین اریکسن افتاد برای تماشاچیان دانمارکی قائل است، بعد از گلزنی خوشحالی نکرده است.

دلیل شادی نکرن ستاره بلژیک پس از گلزنی مقابل دانمارک

بازیکنان و تماشاچیان حاضر در استادیوم پارکن کپنهاگ در دقیقه 10 این مسابقه به مدت یک دقیقه به تشویق کریستین اریکسن، ستاره دانمارک، گه پس از ایست قلبی در نخستین بازی دانمارک در یورو 2020، هنوز هم در بیمارستان بستری است پرداختند. بنرهایی در حمایت از ستاره دانمارک روی سکوها افراشته شده بود و بسیاری پیراهن شماره 10 این بازیکن را بالا گرفته بودند.

دی بروین که همچنان در حال بهبودی از مصدومیت سختی است که از ناحیه صورت در فینال چمپیونزلیگ نصیبش شد، در بازی امشب برای نخستین بار در یورو 2020 به میدان رفت و توانست پاس گل تورگان هازارد را بدهد و خودش نیز در دقیقه 70 بازی گل پیروزی بلژیک را به ثمر برساند.

دلیل شادی نکرن ستاره بلژیک پس از گلزنی مقابل دانمارک

دی بروین پس از پایان مسابقه گفت: “سرمربی من را به زمین فرستاد و از من خواست تا فضا ایجاد کنم. من گل زدم! اما نمی خواستم که پس از گل خوشحالی کنم. برای هواداران دانمارک احترام زیادی قائل هستم.”

پیروزی 2-1 برابر دانمارک دومین پیروزی بلژیکی ها در یورو 2020 بود و باعث شد تا آنها پس از ایتالیا دومین تیمی باشند که به مرحله بعد این رقابت ها صعود می کنند.

دی بروین افزود: “می توانیم از این نتیجه خوشحال باشیم. می دانستیم که دقایق سختی برابر دانمارک و برابر تماشاگران خواهیم داشت، مخصوصا با توجه به اتفاقاتی که افتاده است.”

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی