ماریتیمو در انتظار تصمیم عابدزاده

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئیس باشگاه ماریتیمو اعلام کرد این باشگاه در انتظار پاسخ امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی خود برای مشخص شدن وضعیتش در فصل آینده است. امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی از سال ۲۰۱۷ به تیم فوتبال ماریتیمو پرتغال رفت و به تدریج به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم تبدیل شد. عملکرد عابدزاده در ماریتیمو به قدری خوب بود که او حتی توجه تیم ملی ایران را هم به خود جلب کرد و با «کارلوس کی روش» سرمربی سابق تیم ملی حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را هم تجربه کرد.

عابدزاده در فصل گذشته لیگ پرتغال به گونه‌ای در ماریتیمو عمل کرد که توجه اکثر کارشناسان و رسانه‌های پرتغال را به خاطر واکنش‌هایی که مقابل تیم‌های مختلف داشت، به خود جلب کرد. قرارداد این دروازه بان ایرانی با ماریتیمو به پایان رسیده و به گفته رئیس باشگاه پرتغالی، وضعیت عابدزاده برای فصل بعد مشخص نیست.

«کارلوس پریرا» رئیس باشگاه ماریتیمو در این خصوص گفت: امیر تصمیم گرفت که وضعیتش برای آینده را بعد از پایان اردوی تیم ملی ایران تعیین کند. عابدزاده اخیراً از سوی «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی ایران به اردوی این تیم دعوت شد تا در بازی‌های برگشت مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور یابد. او حتی در بازی ایران مقابل کامبوج درون دروازه قرار گرفت.

هنوز مشخص نیست عابدزاده به کارش در ماریتیمو ادامه می‌دهد یا خیر اما با عملکرد خوبی که در لیگ پرتغال داشته است، به یک دروازه بان قابل اتکا تبدیل شده است و این احتمال وجود دارد که به تیم دیگری منتقل شود.

۲۵۱۲۵۶

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی