۵ دلیل از شکست بحرین مقابل ایران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در گزارش تحلیلی الکوره با اشاره به شکست ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال بحرین مقابل ایران در انتخابی جام جهانی آمده است: بحرین در خانه خودش با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ایران شکست خورد. بارزترین دلایل شکست بحرین در این بازی به این شرح است:

اول: روزنه‌های دفاعی؛ احمد نبیل و حمد شمسان در مرکز خط دفاعی بحرین هماهنگ نبودند، به همراه السید عیسی و ولید الحیام در کناره‌ها که روز آنها نبود و نتوانستند عملکرد خوبی از خودشان نشان بدهند. این درست است که توان هجومی ایران در مرکز زمین و خط حمله بسیار بالا بود، اما دفاع بحرین هم اشتباهات زیادی داشت که آنها با دریافت ۳ گل هزینه این اشتباهات را پرداخت کردند.

دوم: قدرت بدنی؛ سوزا سرمربی بحرین به خوبی می‌دانست که قدرت بدنی نقطه برتری تیم ملی ایران است، با این وجود ترکیب تیم ملی بحرین بر خلاف انتظارات شاهد حضور نفراتی بود که انتظار می‌رفت از ابتدا در زمین حاضر نشوند، چرا که از نظر توان بدنی ضعیف‌تر از سایر نفرات بودند.

سوم: فقدان هماهنگی؛ مهمترین چیزی که بحرین در این بازی نداشت هماهنگی و روح جنگندگی بود که این تیم بر خلاف مسابقه اول ظاهر شد و توان ایجاد موقعیت جدی روی دروازه ایران را نداشت.

چهارم: غیبت گل زن اصلی؛ غیبت اسماعیل عبداللطیف گل زن برتر تاریخ تیم ملی بحرین از ابتدای مسابقه بسیار عجیب بود در حالی که انتظار می‌رفت سوزا از ابتدا او را در زمین قرار بدهد تا ا

۲۵۶ ۲۵۱

گزیده اخبار رسانه ها
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی