تلاش پرسپولیس برای بازگشت رادو به ایران

بوژیدار رادوشوویچ هفته گذشته با ارسال نامه‌ای تهدید آمیز به پرسپولیس اعلام کرد در صورت دریافت نکردن مطالبات خود، قراردادش را با این باشگاه فسخ خواهد کرد. 

این بازیکن در کنار این موضوع از مدیران پرسپولیس هم ناراحتی هایی دارد که باعث شده با وجود گذشت یک هفته از شروع تمرینات به ایران برنگردد.

پرسپولیس تاکنون 47 درصد از قرارداد این فصل رادو را پرداخت کرده و 21 هزار یورو دیگر هم اکنون در حساب این باشگاه است که در صورت فراهم شدن شرایط بازگشت وی به ایران به این دروازه‌بان کروات پرداخت می‌شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که روز بازی با ذوب آهن پنج درصد دیگر از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کردند به رادو هم قول دادند با توجه به اینکه مطالباتش باید به شکل ارزی پرداخت شود، ظرف 2 تا 3 روز 10 درصد دیگر از قرارداد را هم به وی پرداخت می‌کنند اما وقتی این دروازه‌ بان به کشورش بازگشت پرداخت پول هم به تعویق افتاد و قرار شد مبلغ آماده شده یا به نماینده‌اش پرداخت شود یا پس از حضورش در تهران به خودش تحویل داده شود اما ارسال نامه تهدیدآمیز برای فسخ قرارداد شرایط دیگری را به وجود آورد. 

یکی از مهم ترین موارد اختلاف رادو با پرسپولیس درباره مطالبات مربوط به فصل‌های گذشته این بازیکن است و وی به همراه نفراتی مثل محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه که از پرسپولیس جدا شده‌اند تنها نفراتی هستند که مدیران فعلی باشگاه در ابتدای فصل نتوانستند آپشن‌ها و طلب سال‌های قبل شان را تسویه کنند. از طرفی منابع مالی محدود و صرف درآمدهای کارگزار سبب شده پرسپولیس در شرایط سختی قرار بگیرد که طبق آن در وضعیت فعلی امکان تسویه حساب کامل با این بازیکن مقدور نیست. 

البته مدیران پرسپولیس در جلسه روز گذشته خود با مدیربرنامه‌های رادوشوویچ مذاکراتی برای تعیین تکلیف وی انجام دادند و قرار شد این صحبت‌ها به وی منتقل شود. ظاهرا به نماینده این دروازه‌بان کروات اعلام شده بخشی از  مطالبات وی به جز 10 درصد قرارداد این فصلش پرداخت خواهد شد تا از این طریق زمینه بازگشت رادو به تهران و حضور در تمرینات پرسپولیس فراهم شود و باید دید آیا وی با این موضوع موافقت می‌کند؟

256 251

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی