آخرین خبر از دو بازیکن خارجی استقلال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شیح دیاباته و هرویه میلیچ دو بازیکن خارجی استقلال هستند که از حدود دو هفته قبل ایران را ترک کردند و هنوز برنگشته اند.

دیاباته و میلیچ در شرایطی از ایران به کشورهای خود رفتند که از ماه های قبل مطالبات زیادی را طلبکار هستند و به همین خاطر دلخوری هایی داشتند. از این رو شنیده میشد که به خاطراین مطالبات مالی احتمال دارد این دو ستاره خارجی هرگز به ایران برنگردند اما چند روز قبل بود که گفته شد میلیچ و دیاباته درخواست داده اند تا باشگاه استقلال ویزای کار آنها را تمدید کند و همچنین برایشان بلیت برگشت بگیرد.

از این رو مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند تا هرطور شده مشکلات ویزا و بلیت میلیچ و دیاباته را حل کنند. از سوی دیگر گفته می شد که با حل مشکل حضور این دو ستاره خارجی، آنها نهایتا تا دوشنبه(امروز) به تهران برمی گردند اما همچنان این اتفاق نیفتاده است.

این در حالی است که باشگاه استقلال با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند و بعید است فعلا بتواند بدهی های دلاری و یورویی به دو خارجی اش را تسویه حساب کند. از سوی دیگر هنوز مشخص نیست دیاباته و میلیچ چه زمانی به ایران برمی گردند و چه قصدی در صورت برگشتن دارند.

از طرف دیگر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال نیز نگران وضعیت جسمانی دو خارجی تیمش است و از مسئولان باشگاه خواسته هرچه سریعتر مقدمات بازگشت آنها را فراهم کنند. هرچند که با توجه به اختلافات پیش آمده میان مدیران باشگاه بعید است فعلا اتفاق خاصی بدهد.

باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده شاهد چه وضعیتی درباره میلیچ و دیاباته خواهیم بود.

256 251

گزیده اخبار رسانه ها
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی