طلاق توافقی در کرج

انجام طلاق توافقی به این صورت است که زن و شوهر پس از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح ندانند با تنظیم یک دادخواست مشترک و با امضای هم و درج عبارت “طلاق توافقی” در ستون خواسته شده ، از دادگاه محترم تقاضای صدور طلاق به صورت توافقی می نمایند.

اصولا دادخواست انجام طلاق توافقی، بدین شکل است که نام زوج و زوجه با هم در ستون خواهان نوشته می شود، همچنین توافقات به عمل آمده از جمله مهریه ، در صورت داشتن بچه حضانت وی و نیز حق و حقوق زن و غیره نیز در متن دادخواست می آید.

اگر شما در کرج ( البرز ) سکونت دارید و دوست دارید با کمترین هزینه طلاق توافقی انجام شود، بهتر است طلاق توافقی خود را به وکیل های ما در گروه وکلای تهران بسپارید. زیرا طلاق توافقی در کرج زمان زیادی می برد و دادگاه ها مدت زیادی را برای این کار در نظر میگیرند اما وکلای ما در تهران کار شما را دو روزه و بدون حضور زوجین با هزینه کم برای شما انجام خواهند داد.

جمعی از وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای تهران با بیش از چندین سال سابقه وکالت حرفه ای با تخصص های گوناگون گرد هم آمده اند و آماده ی ارایه خدمات تخصصی اعم از مشاوره حقوقی وقبول وکالت در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانوادگی و قراردادها می باشند.

شما میتوانید در صورت داشتن سوال ابتدا با مشاوران ما در گروه وکلای تهران ، از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان استفاده نمایید و سپس سعی کنید به دقت به مشاوره های حقوقی ما توجه نمایید و قرارداد را منعقد نموده و کلیه امور حقوقی طلاق خود را به ما بسپارید تا دیگر مشکلاتی در این راه نداشته باشید. ضمنا هردوی طرفین یعنی زن و شوهر می توانند به وکیل وکالت دهند تا نیازی به حضور هیچکدام نباشد.

منبع:طلاق توافقی در کرج