سنا خبر » نام نویسی مسابقات ملی مناظره دانشجوییبه گزارش «سنا نیوز»،نام نویسی مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی آغاز شد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛به نقل از نیوزگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: علاقمندان برای شرکت در مسابقه تا ۳۰ فروردین سال آینده فرصت دارند از طریق مراجعه به دفاتر فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزشی سراسر استان یا معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری واقع در دانشگاه شهرکرد جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین نام نویسی کنند.

وحید خلیلی افزود: علاقمندان به شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به پایگاه اطلاع رسانی به نشانی jdchb.ac.ir و یا با شماره های ۰۳۸۳۲۳۲۰۰۷۰ و ۰۳۸۳۲۳۲۰۳۲۳۰ تماس بگیرند.

وی گفت: این دوره از مسابقات همانند دوره قبل در سه مرحله استانی، منطقه ای و کشوری برگزار می شود و بر اساس تقویم کمیته اجرایی، مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در اردیبهشت سال ۹۷ در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گفته رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، طرح ملی مناظرات دانشجویی در دانشگاه های کشور با هدف تمرین گفتگو، ترویج هم تحملی، ایجاد فضای مناسب برای آزاداندیشی و طرح افکار و نقد منطقی و منصفانه یکدیگر و همچنین الگوی مناسبی برای ایجاد ظرفیت و بلوغ سیاسی دانشجویان به عنوان مدیران و سیاستمداران آینده، برگزار می شود.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.