سنا خبر » معرفی برگزیدگان سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان


به گزارش «سنا نیوز»سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان، شامگاه دیروز با معرفی برگزیدگان این دوره به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیین اختتامیه سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان، شامگاه دیروز به همت جهاددانشگاهی استان و به میزبانی سالن همایش حسینیه اعظم زنجان برگزار و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در چهار بخش شعر، عکس، قطعه‌های صوتی (پادکست) و کلیپ‌های تصویری برگزار شد که در این دوره، ۳۱۶۱ اثر دانشجویی از ۲۸ استان و در مجموع از ۲۱۷ دانشگاه به دبیرخانه سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان ارسال شده بود که در آیین اختتامیه سومین دوره آن، ۲۲ برگزیده معرفی شدند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛برگزیدگان سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در بخش قطعات صوتی (پادکست)، رضا سلیمانی از دانشگاه آزاد اسلامی قوچان به‌عنوان رتبه اول، محمد براتی از دانشگاه علمی‌کاربردی بیرجند به‌عنوان رتبه دوم و رضا علیزاده از علمی‌کاربردی زنجان به همراه نرگس نیری از دانشکده فنی دخترانه سبزوار به‌عنوان رتبه سوم مشترک بودند.

در بخش فیلم کوتاه، مهدی شهربافی از دانشگاه پیام‌نور دلیجان رتبه اول، مهدی الماسی از موسسه آموزش عالی روزبه و محسن ذوالقدر از علمی‌کاربردی قزوین به‌طور مشترک رتبه دوم و رضا عباسی مهرآبادی از دانشگاه آزاد ابرکوه رتبه سوم را کسب کردند.

برگزیدگان بخش عکس نیز حسین برازنده از دانشگاه هنر، علی‌اصغر فیض‌الهی از علمی‌کاربردی فرهنگ و هنر تهران و امین ناصح‌تبار از دانشگاه دامغان هر سه برگزیده شده و مرتضی امین‌الرعایایی از دانشگاه آزاد تهران مرکز به همراه پریسا بیات از دانشگاه آزاد زنجان شایسته تقدیر معرفی شدند.

برگزیدگان بخش شعر مدافعان حرم، محمدجواد الهی‌پور از دانشگاه قم رتبه نخست، سمانه خلف‌زاده از دانشگاه مفید و محمد وطن‌خواه از پردیس فرهنگیان سنندج هر دو به طور مشترک رتبه سوم و حسین طاهری از دانشگاه پیام‌نور زنجان شایسته تقدیر شناخته شد.

برگزیدگان بخش شعر عاشورایی نیز مریم کرباسی نجف‌آبادی از پیام نور مرکز نجف‌آباد رتبه دوم، محمد زارعی از پیام‌نور مرکز دلیجان و علی سلیمانی از پیام‌نور مرکز تهران جنوب هر دو رتبه سوم مشترک، حسن اسحاقی از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات و میلاد حبیبی جوزانی از موسسه غیرانتفاعی راغب اصفهانی هر دو شایسته تقدیر شدند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.