سنا خبر » مسابقه کتابخوانی نوید نور ویژه کارکنان و خانواده های سپاهبه گزارش «سنا نیوز»، مسئول روابط عمومی در ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت : مسابقه کتابخوانی نوید نور ویژه کارکنان و خانواده های سپاه به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت امام عصر (عج) در حال برگزاری است.
به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل گزارش نیوزگزاری بسیج از کاشان ، برادر پاسدار محمدرضایی مسئول روابط عمومی و تبلیغات در ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان کاشان در مصاحبه ای با این نیوزگزاری گفت : مسابقه کتابخوانی نوید نور با محوریت کتاب “سیمای جهان در عصر امام زمان (عج)” اثر استاد محمد امینی گلستانی ویژه کارکنان و خانواده های سپاه و با همکاری اداره کتابخوانه های عمومی شهرستان به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت امام عصر (عج) در این ناحیه درحال برگزاری است. این کتاب در دو جلد منتشر شده است که گزیده ای از این دو جلد برای این مسابقه آماده شده است.

شرکت کنندگان تا پایان ماه شعبان فرصت دارند که پس از مطالعه ی این کتاب به ۲۰ سوال این مسابقه پاسخ دهند و برنده کمک هزینه ی سفر به مشهد مقدس و جوایز ارزنده ی دیگر شوند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.