سنا خبر » مسابقه کتابخوانی «فروغ ولایت» در کتابخانه علامه طباطبایی


به گزارش «سنا نیوز»، کتابخانه علامه طباطبایی (ره) فرهنگسرای کار و تعاون به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام شهادت حضرت علی (ع)، مسابقه کتابخوانی «فروغ ولایت» را برگرفته از خلاصه ی کتاب ارزشمند «علی از زبان علی» به نویسندگی دکتر سید جعفر شهیدی برگزار می‌کند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، به نقل از گزارش گروه فرهنگ و هنر نیوزگزاری برنا؛ مسابقه کتابخوانی«فروغ ولایت» از جمله برنامه‌های ضیافت باران در منطقه ۹ به مناسبت ماه مبارک رمضان و شب های پرفضیلت قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع)، به منظور آشنا نمودن عموم مردم با سیره ائمه معصومین (ع)  به عنوان الگوهای دینی، با رویکرد و محور های سبک زندگی، تا ۲۰ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

 علی از زبان علی یا زندگانی امیرمومنان علی (ع) توسط نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده که سوالات مسابقه برگرفته از متن این کتاب طراحی و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

علاقه‌مندان برای دریافت متن خلاصه ی کتاب و پاسخ‌نامه مسابقه کتابخوانی فروغ ولایت، تا ۲۰ خردادماه مهلت دارند به صورت حضوری به کتابخانه علامه طباطبایی (ره) واقع در بزرگراه یادگار امام (ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، پلاک۷۶، فرهنگسرای کار و تعاون، کتابخانه علامه طباطبایی(ره) مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۶۶۰۴۶۹۴۵ تماس بگیرند.

  در پایان مهلت برگزاری مسابقه کتابخوانی فروغ ولایت، پس از بررسی پاسخ‌نامه‌های رسیده ، به قید قرعه به شرکت‌کنندگانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده اند جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.