سنا خبر » مسابقه کتابخوانی «فاطمه فاطمه است» برگزار می شود


به گزارش «سنا نیوز»، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، به مناسبت سالگرد شهادت معلم انقلاب دکتر علی شریعتی، مسابقه کتاب خوانی «فاطمه فاطمه است» را برگزار می کند.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، علاقه مندان می‌ توانند با شرکت در این مسابقه کتاب خوانی به عنوان یک فعالیت فرهنگی و با انتخاب یکی از موضوعات این مسابقه، مطالب خود را تا تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۷ به ایمیل روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده به آدرس women@iripo.ir ارسال کنند.
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری موضوعات مسابقه را خلاصه نویسی کتاب در ۵۰۰ کلمه، تحلیل مهمترین فرازهای زندگی حضرت فاطمه از دیدگاه کتاب در ۳۰۰ کلمه، بهترین راهکار کتاب برای سبک زندگی امروز، در ۲۰۰ کلمه، چرا فاطمه، فاطمه است در ۲۰۰ کلمه و چه رویکردی کتاب «فاطمه فاطمه است» را از دیگر کتاب های منتشر شده در این زمینه متمایز می کند، در ۲۰۰ کلمه عنوان کرد.
براساس این گزارش، قرار است در پایان این مسابقه کتابخوانی به پنج اثر از میان پاسخ ها و مطالب ارسالی نیم سکه بهار آزادی تعلق گیرد.
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اعلام کرد: همچنین مطالب ارسالی علاقه مندان به عرصه کتاب و کتابخوانی در وب سایت این معاونت با ذکر نام منتشر می شود.
براساس اعلام این معاونت، مهلت ارسال آثار تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ و اعلام نتایج نیز ۱۵ مردادماه است.
«فاطمه فاطمه است» نام کتابی از علی شریعتی است که از روی سخنرانی سال ۱۳۴۹ وی تدوین شده ‌است. این کتاب تاکنون به چندین زبان ترجمه شده ‌است.