سنا خبر » مسابقه کتابخوانی «در مکتب تشیع» در کتابخانه شهیدی


به گزارش «سنا نیوز»، مسابقه کتبی کتابخوانی ” در مکتب تشیع ” همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز،به نقل گزارش باشگاه نیوزنگاران پویا،‌  مسابقه کتبی کتابخوانی “در مکتب تشیع” همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود. این مسابقه کتابخوانی که به زندگی و شخصیت حضرت امام جعفر صادق(ع) اختصاص دارد، از ۱۹ تیر ماه ساعت ۸ تا ۲۰ با هدف ارتقای شناخت مخاطبان با سیره امامان معصوم و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه، کتاب و کتابخوانی، شناخت هویت دینی و تعمیق و گسترش شناخت شهروندان از الگوهای دینی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی”در مکتب تشیع” برگرفته از کتاب “زندگانی امام صادق(ع)” نوشته علامه سید جعفر شهیدی و انتشارت دفتر نشر فرهنگ اسلامی است که از سوی کتابخانه شهیدی با مشارکت کتابخانه‌ها و کلیه مراکز فرهنگی هنری منطقه ۸ به منظور معرفی آثار نویسندگان معروف به اجرا درمی‌آید. دوستداران کتاب و کتابخوانی تا ۳ مرداد ماه فرصت دارند پاسخ‌های درست خود را به کتابخانه دکتر شهیدی و دیگر مراکز منطقه ۸ تحویل دهند. به نفرات برتر این مسابقه به قید قرعه، جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کاربرگ‌های مسابقه به یکی از مراکز فرهنگی هنری و کتابخانه‌های منطقه ۸ و یا به کتابخانه دکتر شهیدی به نشانی نارمک، ۴۶ متری غربی، پشت بیمارستان انصاریان ( نارمک )، میدان ۵۸ مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۷۹۱۳۰۹۸ تماس بگیرند.