سنا خبر » مسابقه کتابخوانی در دانشگاه آزاد اسلامی شهر مجلسی


به گزارش «سنا نیوز»،کتاب «سلام بر ابراهیم» بین دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی توزیع و مسابقه کتابخوانی آن برگزار شد.

جوایز این حرکت اثرگذار فرهنگی از سوی نیروی مقاومت بسیج پیش‌بینی شده که در مبارکه و به قید قرعه ۱۱۰ جایزه نفیس اعم از ۱۰سفر زیارتی کربلای معلی، مشهد مقدس و جوایز فرهنگی و ورزشی است.

این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند..

شهید هادی در یکم اردیبهشت سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، پس از ۵ روز مقاومت در کانالی موسوم به کانال کمیل در محاصره دشمن، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می‌خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

بریده ای از کتاب: در ماه‌های اول پس از انقلاب، ابراهیم در حالی که کت و شلوار زیبایی می‌پوشید به محل کارش در شمال شهر می‌آمد. یک روز متوجه شدم که خیلی ناراحت است به سمتش رفتم و گفتم: داش ابرام چیزی شده؟ گفت چند وقته دختر بد حجاب تو این محله به من گیر داده و گفته تا تو رو بدست نیارم ولت نمی‌کنم. گفتم داش ابرام با این تیپ و قیافه ای که تو داری این اتفاق خیلی هم عجیب نیست! گفت یعنی چی؟ یعنی به خاطر تیپ و قیافه ام این حرف رو زده ؟ گفتم شک نکن فردای آن روز ابراهیم با موهای تراشیده و با پیراهنی ژولیده سرکار آمد …

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.