سنا خبر » مسابقه کتابخوانی حدیث کرامت


به گزارش «سنا نیوز»، مسابقات کتابخوانی «حدیث کرامت»، «حدیث آفتاب» و «بانوی نمونه» با هدف آشنایی طلاب با سیره اهل بیت(علیهم السلام) و نیز ترویج و گسترش آموزه های دینی اهل بیت(ع) در میان بانوان برگزار می شود.

مسابقه حدیث کرامت

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز، مسابقه حدیث کرامت به مناسبت دهه کرامت و به منظور آشنایی با فضیلت توسل، آشنایی مختصر با زندگینامه امام رضا(علیه السلام) و همچنین ویژگی های حضرت معصومه(سلام الله علیها) برگزار می شود.

مسابقه کتابخوانی حدیث کرامت از ۲۲  تیر تا پنجم مردادماه سال جاری برگزار می شود و طلاب علاقه مند برای شرکت در این مسابقه می توانند به آدرس  www.quiz.amfm.ir مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس شبکه اجتماعی ایتا به نشانی@Astane_h251    مراجعه یا با تلفن ۳۷۱۷۵۵۶۷ـ۰۲۵   تماس حاصل نمایند.

وی ادامه داد: جوایزی مانند اعزام به عتبات عالیات، مشهد مقدس و قم برای برگزیدگان این مسابقه در نظر گرفته شده که به قید قرعه روز ۹ مرداد امسال به افراد تعلق می گیرد.

مسابقه حدیث آفتاب

مسابقه کتابخوانی «حدیث آفتاب»، همزمان با دهه کرامت و به مناسبت میلاد امام رضا(علیه السلام) و با همکاری مدیریت حوزه علمیه خواهران و مجتمع آموزش عالی بنت  الهدی برگزار می شود.

این مسابقه از روز یکشنبه ۲۴ تیرماه؛ همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها تا ۲۴ مرداد ماه برگزار می‌شود و  علاقمندان می‌توانند برای دریافت کتاب و پرسشنامه به اداره فرهنگی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی مراجعه نمایند.

مسابقه بانوی نمونه

مسابقه کتابخوانی بانوی نمونه به مناسبت روز حجاب و عفاف و با هدف ترویج و گسترش آموزه های دینی اهل بیت(ع) بین بانوان برگزار می شود.

در این مسابقه کتاب مسئله حجاب شهید مطهری، به منظور آشنایی بیشتر طلاب با شبهات حجاب و پاسخ های آن انتخاب شده است؛ طلاب علاقه مند برای دریافت پرسشنامه می توانند به اداره فرهنگی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی مراجعه کنند و افراد متقاضی تا ۳۰ تیر ماه امسال فرصت دارند پاسخنامه های خود را به این اداره تحویل دهند.