سنا خبر » مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز در زنجان


به گزارش «سنا نیوز»، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان از اجرای مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز در کتابخانه های عمومی استان زنجان نیوز داد.

به گزارش نیوزنگار سنا نیوز؛ به نقل از ایلنا از زنجان، امیرعلی نیک بخش مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در جمع نیوزنگاران اظهار کرد: به منظور دانش افزایی عموم جامعه به ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی استان با آثار و برکات نماز، مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز اجرا می شود.

وی هدف از اجرای این مسابقات را آشنایی با روش‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اعلام کرد و گفت: این مسابقات به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با همکاری ستاداقامه نماز شرکت برق منطقه‌ای زنجان اجرا می شود.

به گفته نیک بخش، مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز از کتاب « ۱۱۴ نکته درباره نماز نوشته حجت الاسلام و المسلمین قرائتی» انتخاب شده است.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان از ۵ تا ۲۴ اسفند سالجاری فرصت دارند در مسابقه شرکت کنند، تصریح کرد: از برگزیدگان  مسابقه با اهداء جوایز ویژه تجلیل به عمل خواهد آمد.

این مقام مسئول ادامه داد: علاقمندان جهت شرکت و دریافت کتاب مسابقه به کتابخانه های عمومی استان و نیز فایل الکترونیکی کتاب، سئوالات و پاسخنامه های مسابقه به سایت اداره کل کتابخانه های عمومی استان www.zanjanpl.ir ستاد اقامه نماز استانwww.zanjan.namaz.ir  و نیز سایت شرکت برق منطقه ای زنجان www.zrec.co.ir مراجعه و پاسخنامه های تکمیل شده را تا ۲۴ اسفند به اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان به نشانی ذیل ارسال نمایند.

در سایت سنا نیوز صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و … تنها در


کانال سنا نیوز
منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال سنا نیوز به آدرس


sana
شوید.